Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Miért száraz a makkom ha...

Miért száraz a makkom ha sokáig van a gatyámba?

Figyelt kérdés

16 éves fiu vagyok és kicsit száraz a makkom ha sokáig van a gatyámba, például reggel mikor felkelek stb... és olyankor nehezen tudom hátrahúzni a bőrt a péniszemen, nincs kit megkérdezek és tudni szeretném hogy normális vagy van valami gond vele?

Elöre is köszönöm a válaszokat.


2014. ápr. 30. 13:21
 1/4 anonim ***** válasza:
Hogy érted hogy "sokáig van a gatyámba"? Alsó mindig van rajtad nem? :D Amúgy szerintem semmi gond nincs vele.
2014. ápr. 30. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Persze hogy van, mindig hordok, pár orára gondoltam, utána egy kicsit száraz szokot lenni, vagy mikor felkelek, olyankor egy kicsit nehezen tudom hátrahúzni a bőrt, es vissza.
2014. ápr. 30. 13:42
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem az normális, ha nem nedves a makkod. Ilyenkor a fityma nehezebben csúszik fel-le, mint amikor benedvesíted vagy síkosítod. Ha csak erről van szó (és nem enyhe szűkületről), akkor valószínűleg nincs semmi gond. Persze ha az megnyugtat nyugodtan megnézetheted egy urológussal, mert mi látatlanul csak tippelni tudunk!
2014. ápr. 30. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Kisé gyengébben működnek a makkod pereme alatt levő faggyú mirigyek .Ezek gondoskodnak a makk zsírzásáról ,hogy ne legyen száraz .Ez nem nagy gond ,esténként kenjed be testápolóval .
2014. ápr. 30. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!