Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » 14 éves vagyok és későn érő?

14 éves vagyok és későn érő?

Figyelt kérdés
Sziasztok,14 éves leszek 3 hónap múlva és még nincs spermám nincs semmi élőnedv de például ha megvizezem maszturbálás közben a makkomat akkor a víz ki fehéredik és ragacsos lesz,amúgy szoktam érezni a végén hogy na jön valami de semmi. Talán későn érő vagyok mert 155 cm, 36 kg. Kérlek a komolytalan válaszok mellőzenek..

2014. máj. 5. 14:05
 1/7 anonim ***** válasza:
Igen, egy kicsit későn érő vagy. De nincs ezzel semmi probléma, majd jön, aminek jönnie kell. Ne görcsölj ezen! :)
2014. máj. 5. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Egyetértek egyessel, nemsokára be fog indulni a dolog :)

és azon se aggódj ,hogy alacsony vagy, úgyis magasabb leszel, én ennyi idősen alacsonyabb voltam mint te azt hiszem.

Én vagyok 160 cm, nálam tuti magasabb leszel :D (20 éves vagyok...)

De amúgy már van valahol szőr? a farkad felett megjelent valami? Na akkor már tuti beindult a dolog.

2014. máj. 5. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Testileg nem vagy még fejlett erre.A végén az érzés megvan ,az már nagyon jó jel . Priviben többet írnék ,ha gondolod .
2014. máj. 5. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Aha,már eléggé szörös ..
2014. máj. 6. 14:16
 5/7 anonim ***** válasza:

Igen elég későnérő vagy,a 11-12 évesek ekkorák mint te.De legkésőbb 16-16,5 éves korodra kell hogy a szervezeted spermát termeljen,tehát még van időd,a sperma miatt ne aggódj.A szőrzetnek is legkésőbb 16 éves korra kell megjelenie.Sperma átlagos fejettségűeknél 13-14 éves korban már termelődik,fanszőr meg 12-13 éves korban már van.


Ha a víz ragacsos lesz akkor viszont lehet hogy van egy nagyon minimális előváladékod már,csak ez úgy van hogy nem mindig jön össze,tehát amikor igen fiatal az ember van hogy maszturmál és az egyik alkalomnál jön sperma utána meg lehet hogy egy egész hónapig nem,nem kell emiatt aggódni,az előváladék is így van lehet egyszer összejön,utána meg sokáig nincs semmi.


nem vagyunk egyformák,van akinek ha egyszer a szerevezete termel spermát akkor már minden maszturbáláskor lesz,valakinek meg hol lesz hol nem.


Nem kell félni!


Fanszőrőd van már?

Apukád milyen magas?


Ebből tudnák következtetni hogy te majd milyen magas leszel.Kb akkora mint apukád.

2014. máj. 7. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

na látom hogy szőrzet van már,az jó jel,az nagyon is jó jel,mert a serdülés,a fejlődés már beindult,csak még a nemiérés nem.tudod ha lesz spermád akkor nemileg érett leszel.


De nyugi van akik 15-17 éves korukban nőnek szinten 10-15 cm-t is akár 1 év alatt,és amit elkezedsz nyúlni a spermád is lassan termelődni fog.


Nincs miért félned.ha 16,5 éves korodra nem lenne spermád akkor endokrinologushoz kell menni,aki hormon vizsgálatot végez majd.De nyugi erre nem lesz szükséged.

2014. máj. 7. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2014. máj. 25. 11:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!