Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » A paromnak 5-6 eve hereserve...

A paromnak 5-6 eve hereserve volt de nem. Műtötték meg. Akorhazban kikezeltek. Lehet igy baba?

Figyelt kérdés
Babat szeretnenk.mar 2 honapja próbálkozunk de semmi.....lehet igy baja hogy nem.műtötték meg? Lehet megkellett.volna? Amugy azóta.semmi tünet.minden normalis....aggódom....

2014. máj. 13. 08:23
 1/5 anonim ***** válasza:
A sérvet műtik. Olyan nincs, hogy borogatják meg masszírozzák és elmúlik...
2014. máj. 13. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha nem műtötték, akkor nem is sérv volt.
2014. máj. 13. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Here-sérv. Az elnevezés megtévesztő, mert a kóros folyamatnak a heréhez semmi köze nincs, csak az elhelyezkedés közelsége miatt használjuk ezt az ...

www.drkovesistvan.hu

www.drkovesistvan.hu/here-serv

kiválasztva - 5/2014

2014. máj. 13. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 szamo77db ***** válasza:
Ne találgassunk, forduljatok orvoshoz. Én nem vagyok orvos, ezért ezt tudom csak tanácsolni!
2014. máj. 13. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Akkor megműtötték nem.tudom.majd megkerdezem. De a mutettol leet meddő?vagy ha nem.műtöttek meg akkor.azert?
2014. máj. 13. 10:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!