Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mi lehet a probléma velem? 19/F

Mi lehet a probléma velem? 19/F

Figyelt kérdés
Úgy fél éve egyszercsak észrevettem, hogy már nincsen spontán merevedésem,(pl. amikor suliban ültem és szexi volt a tanárnő már nem nagyon állt fel). Reggelente sem mindig van merevedésem, barátnőmmel a szex még nagyon jó volt, de ezek után már egyszer volt olyan is h nem állt fel rendesen. Egyre rövidebb ideig bírtam míg elmentem. Elkezdett viszketni egy időben, azt hittem gombát kaptam, kenegettem, elmúlt. Aztán 3 hónap szünet a szexben, most új barátnő, újra szex, de nem "kőkemény" és amikor áll, akkor érzem a makk alatt, hogy mintha mindjárt elmennék, és amikor beteszem akkor már negyedszerre 1 percen belül kész voltam, azelőtt sosem volt ilyen, mindig normálisan, sokáig bírtam, volt h el se mentem. Nem értem mi van velem, idegesítő, szokatlan ez az egész...vmi tipp?
2010. jan. 5. 00:56
 1/6 anonim ***** válasza:
88%

Szia!

Velem és a volt barátommal is ugyanez a szitu volt. Konkrétan mi sem tudtuk, hogy miért, de ismerősöktől kaptunk olyan tanácsokat, hogy ne görcsöljünk rajta, majd egy idő után elmúlik, meg, hogy legyen több menet egymás után 20-20 perces eltérésekkel. Ennyit tudtam mondani, nekünk akkor bevált. Ha nem múlik, szerintem menj dokihoz.

2010. jan. 5. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Figyu!


Nem szükségszerű, hogy minden reggel spontán merevedésed legyen. Az csak akkor állandó, amíg serdülsz!


Sztem se kéne görcsölnöd rajta, viszont használnod kéne az elszorításos technikát, ill. hasonlóan hasznos le7 Kegel-gyakorlatokat végezned.


ELSZORÍTÁSOS TECHNIKA:

=======================

Ált. korai magömlés kezelésére, megelőzésére használjuk mi férfiak. Ezt akár a partnered is csinálhatja neked, mielőtt elmennél, de CSAK akkor, ha úgy érzed, ez nem olajként hat a tűzre nálad.

Csináld utánam! Gatyesz le, most.

1.) Állítsd fel a dákód, és húzd hátra rajta a fitymát (ha van) amíg csak tudod.

2.) Az egyik kezed hüvelyk-mutató ujjaival formálj gyűrűt. Ezt a gyűrűt helyezd fel úgy a makkod árkába, hogy a hüvelyujjad a makkod hátoldali (hozzád közelebbi) részét ívelje át, míg a mutató ujjaddal keresd meg a fitymafékedet. A kantárnak közvetlenül a húgycsőnyílásod alatti részére illeszd a mutató ujjadat, majd ott nyomd be azt a pontot, ennek megfelelően szorítsd össze az ujjaiddal makkodat.

3.) Recskázz egyet!

Mielőtt elmennél közben, lesz az ejakulációt megelőzően 8-10 másodperccel egy olyan izgalmi pont, aminél tudni ill. érezni fogod, hogyha folytatod, eldurransz. Ebben a pillanatban szorítsd össze az előbb részletezett módon a makkodat és azonnal állj le az ingerléssel!

Gyakorlat teszi a mestert, de néhányszor előre begyakorlod, tutira menni fog! ;-)


KEGEL-GYAKORLATOK:

===================

A Kegel-izmok konkrétan a végbél záróizmai közvetlenül a prosztata alatt férfiaknál, ill a hüvely fal körül a nőknél, mindkét nemnél a gátizomzat része, tehát a vizelet kiengedésében is szerepet játszik. Edzésükkel mind mi uraságok, mind a gyermekvárásra készülő hölgyek nagyban megkönnyít7ik helyzetüket. Férfiaknál többek között a magömlés és a vizelet, nőknél a vizelet és a szülés szabályozásában játszik fontos szerepet.

Érdekes ambivalencia, de amikor azokat az izmokat működésbe hozzuk, bemerevítjük, akkor tud áthaladni, távozni testünkből a húgycsövön a vizelet ill. végbélen a belek végterméke a salakanyag (köznapi nevén: k-mentesen "xar", széklet vagy ürülék). Éppen ezért ezeket az izmok úgy lehet edzeni, ha befeszítjük. Ezt a gyakorlatot akár most is -- míg itt olvasod irományomat -- elkezd7ed és sikeresen vége7ed. A következőket csináld:

1.) Most vagy a kocsiban a piros lámpánál:

Feszítsd be a "kak'iló-izmokat" 5-10-15 mp-ig, majd engedd ki! Kezdd 5 mp-l, fejezd be 10-15-tel, szépen fokozatosan! A lényeg, hogy egyre csak nyújtsd hosszabbra az időt!

2.) WC-n:

Kezdj el pisilni. Ha elindult a vizelet, utána tartsd vissza 5-10 mp-ig! Ezt követően nyomd rá rendesen egy 5-7 mp-ig, majd megint tartsd vissza!

Igaz, ezzel aztán akár félóráig is elhúzódhat a pissentés, vagy az "oroszok bombázása" :-) de a módszer műxik, és a világ leghíresebb szexológusa Sue Johansson is előszeretettel ajánlja, ahogy én is.


Kérdező havernak pedig jó gyakorlást kívánok, és kérlek, némi idő elteltével számolj be arról, történt-e javulás a te/ti esetetekben.



Jó egészséget kívánva üdvözöl:

EE

2010. jan. 5. 05:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszi akik írtak. Amúgy már használtam én is ilyesmi technikát, akkor tovább bírtam, de az a rossz, h régen meg sokkal tovább, és ezt nem értem. Az lehet esetleg a baj h kifáradtam? Mert az elmúlt napokban sokszor próbálkoztunk, ha nem is konkrétan szexszel, de petting sokszor volt, és a végén már fájt is, mert a nadrágban "nem volt helye" a brének, mert azért állt rendesen, csak inkább, valahogy az a baj talán, h gyorsan elveszti a keménységét. Meg még 1 dologra gondoltam, h a mostani és az előző bnőm között az volt a különbség, h a mostaninak sokkal szűkebb, esetleg ez lehet-e ok.
2010. jan. 5. 08:38
 4/6 Tutujka ***** válasza:
100%

Nekem 40 évesen is szinte minden reggel kőkeményen áll.

Szerintem stresszelsz.

Meg akarsz felelni magadnak, mert volt egy elfogadható állapotod, s egyszer csak nem volt.

Beképzelted magadnak, hogy van valami bajod.

Ne tedd.

Az erre irányuló gondolataidat dobozold be és dobd ki.

Ne gondolj arra.

Meglásd hamarosan visszatér a régi élet a kukidba.

2010. jan. 7. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem csak simán meleg vagy.
2010. jan. 7. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Szerintem meg simán megér egy orvost a kérdés.
2010. jan. 18. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!