Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Ha nyújtanék sokat lehetséges...

Ha nyújtanék sokat lehetséges h nőnék felfele?

Figyelt kérdés
Sziasztok! én egy 16 éves fiú vagyok és 183 centi vagyok de édesapám 195 most de mikor 18-19 éves volt akkor ő 197 is volt.. Szóval én 10 évet kajakoztam meg gyúrtam sokat és eléggé kötött az izomzatom és szélesebb is vagyok mint az átlag és van egy kis hasam amit nagyon leszeretnék fogyni.. Nagyon sokan mondták hogyha többet nyújtanék akkor esetleg nőhetnék felfele.. ugyanis egy éve kb semmit sem nőttem..Szóval szerintetek ha nyújtanék akkor szerintetek tudnék én még nőni felfele?

2014. júl. 9. 13:06
 1/6 anonim ***** válasza:

Nem.

Se a nyújtás, se más nem növeszt felfelé. Ez tiszta genetika.

2014. júl. 9. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Felfelé nőni? Ilyet még nem is hallottam.
2014. júl. 9. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nem, ez nem így megy.

Ha rossz pl. a tartásod, akkor a gerinced javulásával "nőhetsz" 1-2 cm-t (értsd: jobban kihúzod magad, ergo magasabb leszel), de egyébként ezt nem tudod befolyásolni, hiszen genetika.

2014. júl. 9. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
jó rendben köszönöm szépen a válaszokat!
2014. júl. 9. 13:23
 5/6 anonim ***** válasza:
Szívesen!
2014. júl. 9. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Talán láttad a tv ben a Besenyő család sorozatot.

Na abban volt magas alulról a karácsonyfa .Hasonlóan fogalmaztad meg a kérdésed .Egy biztos,reggel mindig magasabb vagy 2-3 cm mel .

2014. júl. 9. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!