Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Gyorstüzelő vagyok, mit...

Gyorstüzelő vagyok, mit tehetnék ellene?

Figyelt kérdés

Már az előjáték során olyan izgalmi állapotba szoktam kerülni, hogy majd ellövellek, amikor pedig behatolok végre, akkor pár lökés és végem. Ez gáz, mert partneremet szeretném rendesen kielégíteni. Segíthet esetleg ha hátrahúzva hordom a fitymám? Esetleg ha önkielégítéskor csak a makkot ingerlem?


Van valakinek valami tanácsa, hogy mit tehetnék?



#makk #élvezet #kielégítés #gyorstüzelő #gyorsan elmegyek aztán az érzékenységtől ordítok
2014. júl. 18. 22:55
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Én azt tudnám tanácsolni, hogy a barátnőddel való kontaktus előtt pár órával elégítsd ki magad, így később fogsz elmenni. Ezt nem én találtam ki, egy olyan ismerősömtől hallottam, aki szintén hamar elmegy.


Másik jó tanács egy könyv, a címe: A multiorgazmusos férfi. Én is most ezt a könyvet olvasgatom, elég érdekes, vannak benne módszerek is, hogyan lehet késleltetni a magömlést és úgy orgazmust átélni, hogy közben ne legyen ejakuláció, így egymás után többször is lehet orgazmus (multiorgazmus). Természetesen ehhez sokat kell gyakorolni és meg kell fegyelmeznünk a testünket, így ez a könyv csak azoknak ajánlott, akik kitartóak és van önfegyelmük. De kitartás nélkül siker nem érhető el.

2014. júl. 19. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Borzasztóan utálom amikor behatoltam és elkezdjük a dolgot, majd 2 percen belül elmegyek. Persze Őt ekkor kezdi elkapni a hév úgy igazán és az élvezés után hiperérzékeny makkomat eszeveszett módon kínozza, dörzsöli, csuszatolja. Ekkor már kínomban azt sem tudom mit kezdjek magammal, hogy ne lökjem le magamról üvöltve. Aztán aktus után kimegyek "pisilni", de valójában a megnyomorgatott, szétkínzott, dörzsölt makkomat próbálom hűteni valahogy.


Ja és gondolom szegénykém sokszor at hiszi, hogy a nagy élvezettől rángatódzom és hánykolódok.

2014. júl. 19. 13:50
 3/5 A kérdező kommentje:

Francba, ki fogom emeltetni a kérdést. Az ilyen komolyabb, színvonalasabb kérdésre nincs semmi, de egy ötezredik Józsika 16 évesen 14 centis farkára 10-20-an írnak.


Ez lett itt a szint?


Vagy a fő kérdésbe kellett volna írnom, hogy szűkületem van? Esetleg metéltetni akarok, vagy letapadásom van? Tényleg úgy kell kuncsorogni egy értelmes kérdésnél a válaszokért?

2014. júl. 19. 23:05
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Már elnézést, de én vettem a fáradságot és írtam neked 2 használható tanácsot. Valóban ez egy normális kérdés, én sem értem, hogy miért nem válaszolt senki (rajtam kívül) a kérdésedre, viszont ha valaki 100ezredjére feltesz egy kérdést, hogy fitymaszűkülete van, oda írnak vagy 100-an...


Egyébként orvostanhallgató vagyok, ha van még konkrét kérdésed a gyors ejakulációhoz kapcsolódóan, tedd fel, próbálok rá szakszerű választ adni. :)

Harmadik lehetőségként pedig javaslom egy szakember felkeresését a témában, a szexuálpszichológust/szexológust.

2014. júl. 20. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Dr Anonymus elnézésedet kérem, mert tényleg Te vagy a kivétel. Csak kiakadtam kissé ezen a dolgon.


A válaszodat pedig köszönöm szépen, megpróbálom hasznosítani is.

2014. júl. 20. 10:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!