Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Tudtok megoldást merevedési...

Tudtok megoldást merevedési problémára?

Figyelt kérdés
Párommal(36 éves) fél éve vagyunk együtt és szegénynek az első perctől merevedési problémái vannak. Egy 14 éves kapcsolattal végzett es jöttünk össze hivatalosan is... Mindennap szeretkezünk és már úton van a babácskánk, de a behatolás csak úgy sikerül, ha kézzel rásegítek. Szeretkezés előtt mindig olyan állapotba hozom, hogy startra kész legyen, ennek ellenére a behatoláskor újra lelankad. Ő azt mondja, hogy ezt, hogy ennyire működik én hoztam ki belőle, de látom rajta, hogy ez is zavarja sokszor hogy nem működik tökéletesen. Meddig tarthat szerintetek míg elérjük hogy tökéletesen működjön? Bármit megteszek hogy boldognak lássam... Kérlek segítsetek!!! Csak komoly válaszokat kérek szépen!

2014. júl. 19. 06:49
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Lelki okai vannak 90%-ban, és szakember kell hozzá.


Elég aggasztó, hogy evvel a gonddal él régebb óta, és nem kíván tenni a testi-lelki egészségéért, és nem oldja meg!


Te nem fogod tudni helyette megoldani az ő problémáját.


Mért ment szét az előző kapcsolat? Csak nem azért, mert szrt bele megoldani a merevedési (és más szerelmi) problémát?

2014. júl. 19. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Az hogy az előző kapcsolata milyen volt azt inkább nem taglalnám túlzottan. Röviden, tömören nem volt őszinte semmilyen téren egyik fél részéről sem. Amióta velem van volt vele orvosnál, ami szerintem nagy erőt és szeretetet jelent, mutat. Kapott gyógyszert(Sildenafil 100mg), amitől tökéletesen működött. Majd elfogyott a gyógyszer és kb 1 hónapig minden szuper volt. Aztan megint visszaestünk. A pszihiáter most sajnos szóba sem jöhet, mert utánaérdeklődtünk és nem a mi pénztárcánkhoz való... Remélem így kicsit több az infó...
2014. júl. 19. 08:32
 3/15 A kérdező kommentje:
Ja és hogy miért ment szét az előző kapcsolata azt elfeljettem írni...:) Mindkettőnk hosszú kapcsolata azért mert megismertük egymást és egymásba szerettünk. Remélem nem megbotránkoztató, de mindkettőnknél volt átfedés...
2014. júl. 19. 08:41
 4/15 anonim ***** válasza:

"Amióta velem van volt vele orvosnál, ami szerintem nagy erőt és szeretetet jelent, mutat."


Szerintem nem. Ez olyan, mintha csak akkor tennél a körömgombád ellen, ha van párod. Arról nem is beszélve, hogy neki előttted is 14 évig volt.

Igen, nagy erő és bátorság kell hozzá, aminek kb. 4 éves korra kell kialakulnia, mikor az ember megtanulja, hogy a bajával merjen segítséget kérni, mert muszáj. Ez az ember évek óta él egy betegséggel, és külső nyomásra tett csak ellene valamicskét átmenetileg.

Én ezt látom.

2014. júl. 19. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Most is te vagy, aki meg akarja gyógyítani őt, gondolom, mert ő semmit nem tesz, nem fontos neki.
2014. júl. 19. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Vajon ő nyit-e topicot arról, hogy ki tudja megoldani a hüvelygombát.
2014. júl. 19. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Édesek vagytok! Nagyon köszönöm a segítségeteket!!!! Igazán tanulságos volt.... Nem magamat és őt akartam, hogy cinkeljétek. Tényleg tanácsot szerettem volna kapni....hátha valaki meg tudta oldani ezt a problémát a párjával kettecskén.
2014. júl. 19. 13:02
 8/15 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyon érzékeny a makkja és azért nem tud rendesen behatolni.
2014. júl. 19. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

De az istenért, mintha vakbélműtétet akarnál végezni otthon, és ahhoz kérnél netezőktől instrukciókat!


Legalább a háziorvost kérdezze már meg a fiúd, mivel áll szemben!


[link]

2014. júl. 20. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Szerintem ti azért szerettetek egymásba, mert mindkettőtöknek rossz volt a házassága. Szerintem az előző párjaitok kergettek benneteket egymás karjába. Úgyhogy ők szégyeljék magukat ne ti!

A tutit nem tudom megmondani, de engem, és még sok más férfit is érdekelne. Szerintem neked csak annyi a dolgod, hogy szívből szeresd, és legyél vele mindig, mindenben őszinte, és "fogd a kezét".

Amit a felesége 14 évi kemény munkával tönkretett, azt nem lehet egyszerű rendbehozni. Azért drukkolok nektek. :-) Az a legfontosabb, hogy érézze a szeretetedet, és hogy szükséged van rá.

36F

2014. júl. 20. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!