Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mikor lesznek a fiúk "ivaréret...

Mikor lesznek a fiúk "ivarérettek"?

Figyelt kérdés

Üdv!


Először is nem hurrogni a korom miatt.

Szóval a fiúknak hány éves korukban lesz rendes fehér "csődörtejük"? És az jelzi amikor megjött,hogy éjjel magömlésed van,nem?

13 éves vagyok,elég érett,a péniszem mérete közel 13 és 14 cm közt van,és naponta akár többször is maszturbálok...(ha ezek befolyásolhatják...)


Rendes válaszokat kérek.


2010. jan. 10. 19:57
 1/6 A kérdező kommentje:

Nem akarok gyereket csinálni...

Csak kicsit gáznak tartom hogy az a párcsepp átlátszó nyálka jön ki maszturbáció után

2010. jan. 10. 20:00
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 12évesen volt ilyen amikor 13 lettem kb akkor jöt a te megfogalmazásodal a fehér "csödörtej":)lassan 14 leszek.
2010. jan. 10. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
48%

szentem te azt sem tudod hogy mi a külömbség férfiak és a nők felnőtté válásának a körülményei


hallod szerintem sürgősen beszélgess a szüleiddel

2010. jan. 10. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Csak tévesen fejeztem ki magam nem kell leugatni...
2010. jan. 10. 22:36
 5/6 anonim ***** válasza:
89%

Hali!


Hogy mikor lesz kinek életében először "csődörteje", (jó a megfogalmazás, ez teszik...XD XD XD ) és hogy az először milyen formában, milyen sűrűséggel jelentkezik, az egyénenként változó.

Talán megfigyelted már társaidat. Van aki hamarabb megnő, de csupasz marad, van, aki lassabban és később, mint az előző, de olyan lesz mint Sandokan... XD

Ebből kiindulva van, akinek már 11 évesen megjön az első éjszakai magömlés (pollúció) egy szexuális álom kíséretében, van aki először önkielégítéssel felpumpálja magának (korainak tartom). Én úgy tudom, és úgy is glom, hogy az ivarérettséget ez akülönleges éjszakai álom okozta pizsama-/boxer-/ágyneműátnedvesedés jelzi (attól függ, miben alszol...). Ez akármikor, de sztem legkésőbb 14 éves korban kell, hogy bekövetkezzen. Kivételek persze mindig akadnak... (16-17, nem mindenki érik be korán...)


Én a te helyedben nem helyezném ki ennyire a hangsúlyt a maszturbálásra. Okés, jó dolog, de te is beleesel abba a hibába, mint amibe rengeteg agyament züllött kiscserkész is beleesett, aki bele van buzulva az RTL-KLUBba, meg a médiakreálta ránkerőltetett celebvilágba...: KÖVETELMÉNYNEK FOGOD FEL A MASZTURBÁCIÓT...hülyegyerekek versenyének.

Ez NEM LÓVERSENY! Nem kell a csikókat nyihogtatni fölöslegesen... Még el se dördült a rajtpisztoly, de ti már az első kör felénél jártok... MINEK EZT ENNYIRE SÜRGETNI???


Apám egyfolytában azzal jön, amikor türelmetlen vagyok, hogy: "Nem kell a folyót sürgetni, folyik az magától is...!" Ha te követelményként, ill. kényszerelvárásként fogod fel az önkielégítést, súlyos lelki traumák tömkelegét alakítod ki magadnak, hasonlóan a mai fiatalság züllöttebbik részéhez.


Ha jót akarsz magadnak, csak akkor csinálod, amikor jól esik, és amikor tényleg "kanos" vagy! És akkor is, amikor csinálod, ne gyorsan csináld, mint a többiek, mert ha majd felnőtt leszel, és egy igazán csinos barátnőd lesz, akkor attól félek, legközelebb néhány év múlva ugyanitt újabb kérdést nyitsz "SZEXUÁLIS PROBLÉMÁK -- KORAI MAGÖMLÉS" címmel.



Ügyelj arra, hogyha vered a fütyit, eltartson egy darabig.

Feküdj le az ágyra, vedd elő a cerkádat, közben játszhatsz a heréiddel is akár, keress fogást a fütyiden, amivel még kellemesebb le7 az élmény. Ha van szobádnak kulcsa zárkózz be előtte, ne zavarjon már meg senki se.

Gondolj bele félcsukott szemmel álmaid nőjébe, vagy képzeld el egyik csinos osztálytársnődet, akibe éppen szerelmes vagy, és csak szééép laassaaaan kezd...


A tempót folyamatosan változtasd. Amikor úgy jobban érzed, hogy kéne, gyorsíts fel. Ha azonban jönne az a kellemes érzés, akkor lassíts le, várj egy picit, amíg az ingerület elmúlik és kezdd újra szééépen laassaaaan.

Kb. min. 3 ilyen után engedd csak meg magadnak, hogy elmenj! Az ingerület okozta feszültség végigvonul a feneked záróizmain, ami aktivizálja a prosztatádat, az vágányt vált a húgycsőről az ondóvezetékre... ekkor érzed azt, hogy már elkerülhetetlen az orgazmus, azaz a kielégülés, ekkor vegyél mély levegőket, húzd be a hasad, egy picit előre is dőlhetsz akáár...éééés....ZSUPPSZ! Feltört a gejzír! :-)



A péniszed mérete ebben a korban sztem teljesen rendben van, (...CSAL A VONALZÓ,... a "0" előtt van még néhány miliméter...akár egy fél centi is...) az nem befolyásolja a magömlés minőségét. Csak ha önkielégítesz. Próbáld meg egy ideig megállni, hogy ne nyihogtasd meg a csődört! Úgy jobbak az esélyeid arra, hogy éjszakai magömlésed legyen, és azt 1x, főleg ebben a korban meg kéne élned! Így szép a gyermekkor vége.


Ezzel kapcsolatban pedig tégy magadnak egy szívességet, és ne hallgasd a média által felkapott, züllött kiscserkészek által harsogott hülyeségeket, hogy "Ezt így kell, ezt úgy kell...!" ...


NEM! NEM KELL! SEMMIT SEM KELL. Nem muszáj, ha nem akarod!

És ne érezd gáznak, ha még nincs tartalma (sperma) az ondódnak. Az a gáz, ha te is a tapasztalatlan társaidnak hiszel, akik mindenféle hülyeséget harsognak, mert elhiszik a médiában hallott szennyeket, és nem fogadják el az élet rendjét, hanem sürgetik magukat, a biológiai órájukat, s ezáltal egymást kergetik a szerencsétlen, gátlásokkal teli szexuális élet felé.


ÉLVEZD KI A HÁTRALEVŐ GYEREKKORODAT MAXIMÁLISAN, ÉS NE AKARJ HAMARABB FELNŐNI!

Okés, Kispajti? ;-)


Még a súlyod, testmagasságod, és hogy milyen alkat vagy, ez érdekelne viszonyítási alapként. És ha teheted, mutasd meg ezeket az infókat a barátaidnak, tudják meg ők is, miről szól a VALÓDI ÉLET!



Remélem tudtam segíteni.

Ha még kérdeznél bármiről, bármit is, itt vagyok és priviben is elérhetsz. te is, meg a többiek is.


Üdv: EE

2010. jan. 12. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
60%
Írj nekem privit, de írd melyik témában írtam neked.OK?Fontos! Ami fontos, hogy nem kell emiatt aggódni. Teljesen rendben vagy.
2010. okt. 26. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!