Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Van egy barátom akinek már...

Van egy barátom akinek már közepesen szőrös a hónalja. Ez normális? (11/F)

Figyelt kérdés
A barátom 11, én 12.
2014. aug. 6. 22:46
 1/6 anonim ***** válasza:
Normális, mindenkit máskor ér utol a pubertás, van, akit igen korán.
2014. aug. 6. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 mattila991217 válasza:
Ez korfüggő szóval mindenkinek máskor jelenik meg a hónalj, arc és szeméremszőrzete meg úgy amblokk az egész testén lévő szőr. Remélem tudtam segíteni. De az viszont nem normális hogy ezt mutogatja neked xD
2014. aug. 6. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Igen normális! De ez nem jelenti azt, hogy bármi bajod lenne, ha esetleg Neked még nem az! Mindenki a saját ütemében fejlődik és ő egy kicsit talán korábban érik mint te.
2014. aug. 6. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nemmutogatja, és ő raktaki, de ne hogy azt higgyék hogy én írtam ezért írta oda hogy a barátom.
2014. aug. 7. 09:22
 5/6 szamo77db ***** válasza:
Igen! Egy szép napon arra ébredsz, hogy a tied is ilyen.
2014. aug. 8. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

igen az, a barátod kicsit koránérő,De a hónaj szőr általában később szokott megjelen.Egy átlagos fejlettségű srácnak 12 éves korában fanszőre nő,még 13 éves kor is normális,de akinek 13 éves kora után lesz csak fanszőre az már kicsit későnérő.


A hónajszőr az más kérdés mert az 12-14 éves kor között szokott megjeleni,de többnyire 13-15 éves kor az amikor már látszódik a hónajszőr.


legalább látszik rajta hogy már férfiasodik és már nem annyira kisfiú.

2014. aug. 10. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!