Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Az egyik herém nincs a zacskób...

Az egyik herém nincs a zacskóban TÖBBI LENT. ?

Figyelt kérdés
A jobb herém nincs a zacskóban hanem a csatornában van érzem amikor tapogatom. 15 éves vagyok sajnos már így születtem régebben még olyan 6 éves lehettem azt mondták, hogy lefog menni egy pár év múlva a helyére. Azóta nincs lent! Ezzel lehet valami komoly probléma ha így marad?

2014. aug. 16. 00:18
1 2
 1/19 anonim válasza:
84%
A legjobb lesz, ha elmész az orvosodhoz esetleg urulógushoz és tőle kérdezed meg!
2014. aug. 16. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
80%
Lehet probláma,mindenképp menj urulógushoz!
2014. aug. 16. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
83%

Menj orvoshoz!!! És szégyeljék magukat a szüleid! Ha tudták, mert tudták, ha voltak veled orvosnál, akkor miért nem ellenőrizték, hogy valóban le ereszkedett e.

Reménykedjünk abban, hogy még nem késő, és nem kell eltávolítani.

2014. aug. 16. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:

Mindenkinek köszönöm a válaszokat!

Egyenlőre még nem tudom,hogy mit tegyek...

2014. aug. 16. 12:45
 5/19 anonim ***** válasza:
81%
Ne hezitálj. Kellemetlen, hogy az orvos intim helyen fog vizsgálni, de fájdalmatlan. Menj el orvoshoz! Maximum 3 percig lesz kényelmetlen a szitu, aztán kész is:)
2014. aug. 16. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Ezt a problémámat csak műtéttel lehetne megoldani?
2014. aug. 16. 22:08
 7/19 anonim ***** válasza:
51%

Lehet bizony, drasztikusan megnő a hererák kockázata, plusz még egyéb dolgok, azonnal fordulj vele orvoshoz!!!!!

Egyébként úgy tudom ezt nem műteni szokták, hanem hormon készítményeket kell rá szedni, legalábbis a kisgyerekeknek...

Ilyen idősen hogy nem szállt még le nem is hallottam....

2014. aug. 16. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Hát az nagyon jó lenne ha nem műtenék hanem csak valami gyógyszert vagy valami hormon készítményeket kellene rá szednem!
2014. aug. 17. 00:43
 9/19 anonim ***** válasza:
83%

Ha 15 vagy akkor lecsúsztál mindenről

Sajnos

Azt a herédet 4-5 éves korodig kellett volna lehozni

Ha soha nem volt a zacsidban akkor azt jó eséllyel el fogják távolítani mert könnyen elrákosodhat

menj el orvoshoz, fontos!

Szüleidnek meg köszönd meg, az ő dolguk lett volna figyelni amig kicsi voltál. Nyugodtan legyél rájuk mérges

2014. aug. 17. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
87%

A herezacskón kívül elhelyezkedő herékben egyrészt nem megy végbe normális hímivarsejt-képződés, és idővel elsorvad, másrészt - urológiai megfigyelések szerint - gyakoribb a rosszindulatú heredaganatok előfordulása. A daganat felismerése ilyenkor sokkal nehezebb, mint a herezacskóban jól tapintható here esetén. A fent részletezett kórállapotokat viszonylag egyszerű észrevenni már fizikális vizsgálattal is. A herezacskóból “hiányzó" here megtalálásához ultrahangvizsgálatot végeznek elsőként, mely mind a lágyékcsatornában, mind a hasüregben rekedt herét kimutathatja. Amennyiben ultrahangvizsgálattal sem találják meg a hiányzó herét, hasi mágneses rezonanciavizsgálatot, vagy hasüregi laparoszkópiás vizsgálatot végeznek.


Részletek: [link]

2014. aug. 17. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!