Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Ez normális? Történet a...

Ez normális? Történet a leírásban.

Figyelt kérdés

Ma voltam apukámmal uszodában, az úszás után zuhanyoztunk. Nem neveltek szégyenlősnek, szóval mindketten meztelenül tusoltunk le. Észrevettem, hogy apukámnak kisebb a pénisze, de nem 1-2 centivel, az enyém kb. kétszer akkora. Elég kellemetlen volt, hogy az enyém ott himbálózott, az övé meg olyan pici volt.

Normális, hogy ilyen korban ekkora különbségek vannak?

15/F



2014. szept. 19. 16:12
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Van, hogy a kicsi nagyobbra nő erekciós állapotban, mint a nagy.
2014. szept. 19. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

A lankadt méretnek nincs sok jelentősége.

De előfordulhat, hogy a méretedet tekintve édesanyád családjára ütöttél.

Nincs ezzel semmi baj! Édesapád előtt ezt nem kell szégyellned, de nem is kell szóba hoznod!

2014. szept. 19. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy nem a lankadt méret a mérvadó, de mi így láttuk egymást, és elég szembetűnő volt a különbség.
2014. szept. 19. 17:12
 4/13 anonim ***** válasza:
Tiéd húspénisz, övé vérpénisz.
2014. szept. 19. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
2014. szept. 19. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Igen, húspéniszem van.
2014. szept. 19. 17:26
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Akkor ennyi, apukádnak meg nem feltétlenül. :) Nem kell ezen problémázni.
2014. szept. 19. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
semmi különös nincs ebben.
2014. szept. 22. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Velem is hasonló eset volt, csak a bátyámmal (24 éves). Ő csak annyit mondott, hogy "Öcsi, rohadt nagy farkad van!". Bár ez kevésbé volt kínos, mégiscsak más a viszony a bátyámmal, mint pl. apámmal.

15/F

2014. szept. 22. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Hát, azért az valamennyire karakterfüggő is, hogy valaki húspéniszes-e vagy vérpéniszes, egy biztos, a húspéniszes a ritkább és a vérpéniszes a gyakoribb. Vérpéniszed akkor lenne, ha alapból picike, de ha merevedik, akkor az eredeti méretének kb. a 2-3x-osára nő meg. Ezzel szemben ha húspéniszed van, akkor tökmindegy lazán himbálózik esetlenül, vagy ingert kap, így-is úgy-is nagy, csak ha merevedik, kb. pár centit nő csak.

Ismertem egy gyereket akik kiköpött dédapja. A karaktere ugyanaz. Látta apját is, nagyapját is öltözés közben, egyiknek sem volt nagy. Ha a fiú kiköpött dédapja, de karakterre is, akkor azt el tudom képzelni, hogy ez a dolog két generációt ugrott genetikailag.


Egyébként nem tudom, hány éves az apukád kedves Kérdező, de ha már az idősebb korosztályhoz tartozik, akkor abba is gondolj bele, hogy lehet neki sem ekkora volt, mint amekkora most, csak mivel már ő nem fejlődik tovább, azaz hanyatlik, nem zárható ki az sem, hogy a pénisze is idővel egy picit összement, vagy ráhúzódott némi párnaréteg, és ezért látszik annyira kicsinek. Viszont ha tudtok egymással mindenféle dologról beszélgetni, akkor azt javaslom beszélgessetek erről is el, és ne légy zavarban akkor, ha apukád mellett zuhanyzol. Te ilyen vagy, ő olyan, nem vagyunk egyformák. :)

2014. okt. 26. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!