Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Van egy vöröses folt a makkomo...

Van egy vöröses folt a makkomon maszturbácio után, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Több mint egy hete minden maszturbáció után egy vöröses folt van a makkomon majd 1 nap múlva eltünik nyomtalanul. 3 mm átmérőjű.

Lehetséges okok, kezelések? Szerintem gomba kizárva, nemi betegség is kizárva , lehet hogy vérbőség miatt van ? Vagy elpattant vmi ér és 1 nap mire visszaszívják a sejtek a vért .


2014. okt. 8. 18:06
 1/4 A kérdező kommentje:
18/F
2014. okt. 8. 18:07
 2/4 anonim ***** válasza:

Ne is haragudj,de nevetséges amit írsz.Még egy 13 évestől is sokallanám .Ezt a kicsi pöttyöt egy rosszúl látó szemüveg nélkül nem is látja .Ez az oda vissza vörös pötty nem olyan,mint a masztinál ,van kalapja ,nincs kalapja .

Ne masztizz,és a dolog máris megoldódott .

2014. okt. 8. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Most már nagyobb lett, Teljesen nem tűnik el, elhalványul. Szemüveges vagyok, de ettől még lehet kulturáltan válaszolni. Máshol is olvastam hasonlót, de neki nem mondták azt hogy, vegyen másik szemüveget. Valószínű, hogy fertőzés. Ez olyan, mint hogy nem viszed ki a szemetet, attól még nem oldódott meg a probléma. Köszi a segítséget.
2014. okt. 20. 19:12
 4/4 anonim válasza:
www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__ferfiak-egeszsege__258797-piros-foltok-a-makkon-mitol-lehet__oldal-1
2014. nov. 19. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!