Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Arra lettem figyelmes hogy...

Arra lettem figyelmes hogy estére a heréim mérete jóval kissebb, szerintetek ez normális lehet?

Figyelt kérdés
2014. dec. 15. 08:27
 1/5 anonim ***** válasza:
Nagyon nem az. Azonnal mutasd meg urulógusnak. Lehet bakteriális, de lehet vírusos fertőzés is. Ha nem viszed el időben szakorvoshoz, lehet nemzőképtelen leszel! De ha eddig elolvastad, komolyan elárulom teljesen normális.
2014. dec. 15. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Ha ez a részedröl poén akart lenni akkor nem értettem.

Elöször azt írtad hogy nagyon nem az utána meg hogy teljesen normális, most mi van?

2014. dec. 15. 11:15
 3/5 anonim ***** válasza:
Az van, hogy normális, csak az előző nem tudja hol van helye viccnek, és hol nincs.
2014. dec. 15. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Valószínű a hidegebb hőmérséklet miatt lehetséges.
2014. dec. 15. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én azért kétlem ezt a megállapitást .A herék a sexuális izgalomra ugyan reagálnak ,de a hőmérsékletre változásaira nem .Arra más nemi szervünk reagál,és a zacsink .
2014. dec. 15. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!