Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Megéri magánrendelésre urológu...

Megéri magánrendelésre urológushoz menni? Jobban megvizsgál mint egy sima rendelésen? Mennyibe kerül egy alkalom?

Figyelt kérdés
Prosztatagyulladásom van,eddig kórházban voltam csak rendelésen,adott antibiotikumot de nem érzek semmi változást.Vizelet,ondó kitenyésztés minden negatív lett,abban se vagyok biztos hogy prosztatagyulladásom van amilyen alapossággal megvizsgáltak ott.
2014. dec. 18. 10:33
 1/2 anonim válasza:
Nehogy azt hidd hogy jobb válts dokit... nekem volt olyan betegségem amivel 5 évet szenvedtem aztán kiderült egy jó rovos által hogy laktóz+glutén érzékeny vagyok... szerintem annyi előnye van a magánorvosnak hogy nemkell sokat várni a következő alkalomra... de pl egyik ismerősömnek nem vette észre hogy máj gyulladása van...a magánorvos szerintem pl a fogászati kezeléseknél éri meg ..
2014. dec. 18. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Hasonlóan látom a dolgot,mint az 1 es.Magánban is sok esetben azok rendelnek,akik az SzTK ban .Itt valóban nem kell sorbaállni,de ettől még a doki tudása nem lett több.

Kicsit többet is foglalkozik a páciensel ,mert hogy ezért pénzt kér.Nem rég néztem egy orvosi előadást erről a betegségről.Ott a doki 2-3 hét intenziv gyógyszerszedést mondott.Ez betegség nagyon hosszadalmas tud lenni,mert gyógyszer is csak lebénitja baktériumokat,és egy idő után

ezek ujra aktivizálják magukat .Volt olyan betegük,akit 14 év után sikerült tökéletesen megygógyitani .

Remélem te nem ilyen leszel .

2014. dec. 18. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!