Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » A barátnőm rám nyitott a wc-n...

A barátnőm rám nyitott a wc-n és látta, hogy pisilés után megtörlöm a makkom wc papírral (hogy ne legyen pisis). és csodálkozott. Megkérdeztem, hogy miért csodálkozol? Mondta, hogy még nem látott nagyon ilyet.

Figyelt kérdés

Szerintem ez tök higiénikus, és nincs benne semmi gáz!?

Van aki hasonlóképpen szokott cselekedni?


2010. febr. 4. 22:42
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
73%
ha a barátom nem törölné le, soha a büdös életben le nem sz*pnám. amúgy tök természetes, és sajnálatra méltó, hogy ő ilyet még nem látott/hallott.
2010. febr. 4. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
95%
Nem mindenki, de van, aki így csinálja, szerintem nagyon helyes. Mások meg megmossák.
2010. febr. 4. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
A többség csak megrázza.Azt nem értem,hogy nem marad nedves az alsójuk?
2010. febr. 4. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
97%
tényleg kevesen csinálnak ilyet, mert ha megrázzák a fütyköst akkor a vizelet cseppek távoznak, és nem lesz pisis.
2010. febr. 4. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
30%
ez elég lol.. hol élsz te h ilyen higiéninai elvárások vannak? :D
2010. febr. 4. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
71%
Ez nem olyan extra elvárás, én se kapnám be, ha nem mosná meg előtte. Ez nagyon-nagyon alap.
2010. febr. 5. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
68%
akkor ti most mindig elkülditek a pasitokat h mossa meg a fütykösét? vagy a pasitok alapból megmossa minden pisilés után???
2010. febr. 5. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Igen, volt, aki alapból megmosta; a mostani akkor szokta, ha olyan helyzet van, hogy szex várható. Amúgy meg igen, képes vagyok kiküldeni, mert nem azon a fél percen múlik, és ugyanezt én is megteszem, ha kell.
2010. febr. 5. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
de őszintén. miért?:D
2010. febr. 5. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Hát mert sokkal kellemesebb frissen mosott nemi szervet nyalni/szájba venni - nem tudom, mit nem lehet ezen érteni. :)
2010. febr. 5. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!