Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Lehet abbol bajom, ha csak...

Lehet abbol bajom, ha csak hetente-kethetente verem ki? Lehet karos kovetkezmenye?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Egy fiatal srac vagyok,es azert nem verem gyakran,mert sokat sportolok+sok oram van es nem erek ra. Penteken/szombaton buli/haverok/csajok/fanta.vasarnap meg alvas tanulas.Nem vagyok aszexulis vagy ilyesmi mert nagyon kanos vagyok es mikor megtortenik bele remegek.:D szoval?

2015. jan. 12. 21:30
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem lesz káros körvetkezménye. Nálam már volt úgy, hogy több, mint két hónapig nem kívántam semmi szexet, még csak rejszolni sem volt kedvem, viszont volt olyan is, hogy napjában négyszer markoltam rá, annyirqa nem bírtam magammal. De ha sportolsz, meccs/verseny előtt semmi buli és ne ránts rá, utána viszont levezetésnek kiváló! :D
2015. jan. 12. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Inkább hátrány a későbbiekre nézve,mint előny .
2015. jan. 12. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nem baj. Annyit csináld, amennyire igényed van!
2015. jan. 12. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

mondjuk elég alacsony a libidód

de mindenki más


hány éves vagy?

2015. jan. 13. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Lusta fiunak a nemi szervei is lustán működnek./Ezt egy urológus írásában olvastam /Nem is készteted arra öket,hogy ez másképp legyen.idősebb korodban majd kapcsolsz,de akkor már késő lesz.Hogy jobban értsd.40 évesekből más nem lesz élsportoló,mert kihagyta azokat az éveket,mikor fejlődő képes volt erre még .Hát ez a következménye .
2015. jan. 13. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nem lesz semmi bajod én is ritkán rántok rá mert sok dolgom van meg sport + tanulás.
2015. jan. 13. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Hát tele lesz a tököd szo szerint xD.. nem ártana ha vernéd.többször
2015. jan. 13. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

1)nem vagyok lusta,csak orulok ha estere be tudok dolni az agyba... Delutan negyig tanitas,utana tanulok a suliba,es 17:30ra edzes. 19:30ra erek haza es utana mar kidolok...

2)a libidom nem hinnem hogy alacsony,mert ha nincs edzes+suli akkor naponta/naponta tobbszor kicsapom.:D akkor karos kovetkezmenye nincs?

2015. jan. 13. 20:26
 9/9 anonim ***** válasza:
Nincs hátránya,mivel nagyon túl vagy zsúfolva ezért a fölös energiàdat te màsképp vezeted le.
2015. jan. 14. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!