Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » 13évesen ez normális?

13évesen ez normális?

Figyelt kérdés
176cm vagyok 73kg 11 éves koromtól van cucc és szőr is azota van 15cm a péniszem,ezzel már elveszthetem?
2015. jan. 31. 15:22
 1/7 anonim ***** válasza:
Jól fejlett fiú lehetsz! Korodhoz képest jó magas vagy és a méreted is megfelel már a felnőtt átlagnak. A méretedre már nem lesz panasz, de még várj ezzel egy ideig!
2015. jan. 31. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Jó kosár labdázós is lehetnél akár! (persze ha tudsz kosarazni) Egyébként szerintem várj még kicsit a szüzesség elvesztéséhez!
2015. jan. 31. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ez már alkalmas lenne,de még ne ezen gondolklodj
2015. jan. 31. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Fizika is szempontól igen,de érzelmi szinten ehhez még sokat kell növekedned .
2015. jan. 31. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

fejlett vagy, gondolom jó kanos is lehetsz már, de még bírd ki egy kicsit. nekem van egy 13 éves tesóm az ő esze is midig ilyenek jár, de még 2 évig minimum várnod kéne vele azért mondom hogy 15 évesen már mehet mert én is annyi voltam. De neked is azt mondom mint neki, ha már végkép nem bírod ki mindenképpen gumival, azt tudsz venni bármelyik gyógyszertárba, de Tescoba is, nem kell nagykorúnak lenni hozzá. :)

ha van valami kérdésed írj nyugodtan

2015. febr. 1. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Vàrj vele pár évet,mert sokall jobb ha agyilag is érettebb vagy egy kicsivel,addig maszturbálj sokat,tudsz gyakorolni hogy ne sülj el gyorsan.


Ha pár évet vársz jobb lesz.Sexuál phiológusok akiknek ez a szakterületük azok is 16 éves kor előtt nem ajánják.

Az még jobb ha nem csak sex lesz,hanem lesz benne érzelem is,tehát a csajt kedveled majd.


Akkor kezdesz érett lenni agyilag is ha képes vagy várni,ha tudsz nemet is mondani és felelősséget is vállalsz az élet más területén is,tehát ha akár vannak otthon is feladataid,saját magad látod el,nem anyud rendez mit valami kis srácot(sok ilyen srác van,nem tudnegy szendvicset,teát,kakaót megcsinálni☺)

2015. febr. 1. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Oké akkor még várok.
2015. febr. 1. 19:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!