Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Körülmetélés után 2 nappal...

Körülmetélés után 2 nappal normális az, ha ilyen erős piros lesz a makkom, és megduzzad kicsit?

Figyelt kérdés
A gézt még nem vettem le, a doki azt mondta, hogy 2 nap után majd, de lehet rajta tovább is, szóval holnap fogom.

2015. febr. 6. 16:55
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen,ilyenkor ilyen
2015. febr. 6. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
57%

Lehet bizony még több nappal is utána .Minden orvos mást mond,a legtöbb azt hogy a gézt már másnap el kell távolitani

Ha á van ragadva,kamilla teában leáztatni .Zuhanyozni is szabad,a ráfolyó víz nem árt neki ,csak ülni nem szabad a kádban .Majd Betadine oldatot rá ,és steril gézzel bekötni.

Még napokig lehet kis vérzés ,nedvezés .Az éjszakai merevedés lesz fájdalmas,de azt is jól ki lehet védeni .

2015. febr. 6. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
30%
miért metéltetted körűl magad?
2015. febr. 6. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Azért metéltek körül, mert a fitymám merevedéskor gyűrűt képzett a péniszemen, amikor hátrahúztam, és kellemetlen volt.
2015. febr. 6. 17:49
 5/7 anonim ***** válasza:

Hát ha hátra tudtad húzni mereven és fájt,meg körgyűrű volt ott akkor nem csak metélêssel lehetet volna a fitymaszűkületed kezelni.Sajnos ezt sok doki nem mondja el.


Betadinnal kenegeds a sebet és kamillával áztasd,azzal tudod tisztán tartani a nemiszerved.

2015. febr. 7. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Én igazából örültem is a metélésnek. Nézegettem kicsit a neten, és olvastam róla pozitív dolgokat, szóval nem bánom, hogy körülmetéltek.
2015. febr. 7. 22:06
 7/7 anonim ***** válasza:

Igazából pozitívumai nem igazán vannak.És sokak rondának látják,ha megtudják a saját nemedbeliek mi van ugrathatnak,beszólhatnak érte.


Nem hiába hogy olyan kicsi világon a metéltek aránya és nem a nemi egyenjogúság országaiba jellemző ez(hanem afrika,arabok,ahol kővel is agyon dobálhatnak,india)


Európában igen kevês a mezêltek aránya.

2015. febr. 10. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!