Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » 16 éves vagyok és fitymaszűkül...

16 éves vagyok és fitymaszűkületem van. Valószínű nem komoly mert merev állapotban is félig hátra tudom húzni a bőrt. A műtét után egyből hazaengednek? Másnap mehetek suliba? Vagy be kell feküdni?

Figyelt kérdés
2008. aug. 22. 14:07
 1/6 anonim ***** válasza:

Csak egy bőrdarabot vágnak le nemhiszem hogy bent fognak tartani.Suliba valószínűleg mehetsz mert nem a lábadat és nem a kezedet műtik.

Nekem egyszer a kezemet műtötték de még aznap ki is engettek.Pedig nagyműtét volt meg altattak is.Egy ilyen kis semmiségért nemhiszem hogy bent tartanak.

2008. aug. 22. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
nem hiszem, hogy suliba enged a doki hiszen megműtenek!lehet, hogy kis műtét de az után is seb marad,szerintem pár nap otthon maradsz.
2008. aug. 22. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Műtét után 1-2 órás megfigyelésig vagy bent...

Ennyi az egész...

Ja meg 1-2 napig fájni fog a wczés vagyis csipni

2008. aug. 22. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha majd szexelni fogsz és fájni fog akkor menj el orvos mond hogy fáj szex közbe és egy 5 perces "műtéttel" megoldja
2008. aug. 22. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Éppen azért merült fel bennem a kérdés mert gumit próbálltam húzni és egyszerűen lehetetlen volt. Nem mellesleg éppen szüzességem elvesztésének a küszöbán állok ezért érdekel mennyi a gyógyulási idő!
2008. aug. 23. 17:11
 6/6 anonim válasza:
Nem nagyon értek hozzá,de ez valószínűleg attól van,mert pici baba korodban anyukád nem húzta le a bőr a péniszedről fürdés közben.Van egy öcsém,aki nagyon sírt,ezáltal anyukám nem merte lehúzni neki és ápolónőt kelett hívni,hogy megcsinálja helyette.
2008. aug. 27. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!