Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Fáradtsag miatt lehetnek...

Fáradtsag miatt lehetnek merevedési bajaim?

Figyelt kérdés

Korulbelul masfel hete nagyon keveset alszom, 3-4orat nagyon faradt vagyok altalaba, de kicsit most akartam magamra is idot szánni, de nem ugy mukodott a lenti szerszam mint ahogy eddig szokott.

Plusz mostanaba nagyon sokat gondolok arra hogy jol birom e, es egyeb ilyenek.

megnyugodhatok?csak a faraftsag miatt van ez ugye? 15eves srac



2015. márc. 21. 00:39
 1/7 Jagello válasza:
100%
A kimerültség sok problémát okozhat,legyen meg a napi 8óra és remélhetőleg a rend visszaáll. A hormonháztartás is komolyan felborulhat, így nem szabad ezt félvállról venni.
2015. márc. 21. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
85%
Mi miatt nem alszol legalább napi 7-8 órát?
2015. márc. 21. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Igen,hiszen ha nem alszol stresszes is vagy .
2015. márc. 21. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia.Igen,attol van.

En is igy voltam vele.Amikor lett egy baratnom rettegtem,hogy megfogok e felelni neki.Nagyon stresszes lettem es szorongos.Illetve ez mar olyan szintu volt,hogy en magamnak is nehezen udtam felallitani.

De egyszer megnyugodtam a baratnom miatt.Szoval,aztota nincs ilyen gondom.

Gyorsan elmentem olyankor mindig raadasul.

Nyugi,nincs semmi bajod.:)

2015. márc. 21. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat. Azert nem alszom, mert altalaban hajnali 1-2ig beszelek egy csajjal, es emiatt meg fejben is sokat stresszelek a dolog miatt. Ugyhogy most ez nagyon osszejatszik, de remelem visszatudok terni a napi 7-8orara
2015. márc. 21. 08:38
 6/7 anonim ***** válasza:
Minden mindennel össze függ.egy 15 éves is lehet fáradt,nem csak fizikailag ,hanem szellemieg is .Ha meg még rágörcsölsz is az ilyen dologra ,akkor csak ez lehet az eredménye.15 évesen még ne kell ennyire komolyan venni az ilyen dolgokat .Remélem ninvsc beütemezve az utód nemzés ,és most azon izgulsz mi lesz ha még fel sem áll .
2015. márc. 21. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Természetesen nincs ütemezve, csajjal még sosem voltam. Csak hát énis férfiból/srácból vagyok, és most történt életemben először, hogy annyira kimerült legyek, hogy a szerzám se működjön rendesen:/ De reggelre minden rendbe jött, kialudtam magam, úgyhogy megnyugodtam:)
2015. márc. 21. 22:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!