Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Segitseg! Gombas a peniszem?

Segitseg! Gombas a peniszem?

Figyelt kérdés
A makkom peremenel feheres anyag van, ami konnyen lejon. A makkom alatt a bor piros, a fityma merev allapotba nezem megy hatra. Merev allapotban hatrahuzasnal ego erzesem van. Kellemetlen a szaga. Mi ez? Segitseg! Holnap vegyek gombakencsot a patikaban?
2015. márc. 22. 18:00
1 2 3
 1/24 A kérdező kommentje:
A fityma merev allapotban NEHEZEN* megy hatra.* javitva
2015. márc. 22. 18:01
 2/24 anonim ***** válasza:
73%
Igen, ez gomba lehet. Megpróbálhatsz valamilyen vény nélkül kapható szert, de ha nem múlik el, menj bőrgyógyászhoz!
2015. márc. 22. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
Nem! Pontosan tudod azt te is, hogy a gombakenőcs csak az orvos megkerülése, mert úgy gondolod, hogy oda ciki menni! Nem, nem az a ciki, hanem az, ha elkezded itt kencézni minden sz**rral, és csak rontasz vele a helyzeteden, és amikor végre ráveszed magad hogy orvoshoz menj tényleg, addigra már az is lehet, hogy a helyzet súlyos! Nem az a ciki, ha orvoshoz mész indokolt esetben, hanem az, ha felsülsz a kísérletezéssel, és úgy jössz vissza ide! Ezért inkább holnap inkább előbb a bőr- és nemibeteg gondozóba menj, és csak utána a patikába, addig pedig Betadinnal dörgöld át a makkodat, hagyd kb. 5 percig rajta a betadine-os habot, csak utána mosd le, és utána keféld ki a körmeidet is betadinnal!
2015. márc. 22. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
Igen gomba. Canestennel kend,ha nem javul orvos.
2015. márc. 22. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:
Ez most komoly? Mitol lehet ez? 15 eves vagyok, nem elek nemi eletet meg. Rendszeresen tisztan tartom a peniszem. Jaj, mar csak ez hianyzott az eletembol, remek! Holnap az elso utam a patikaba lesz, a Canestent hogy kell hasznalni, mennyi ido utan lathatok majd javulast? Koszonom.....
2015. márc. 22. 18:24
 6/24 anonim ***** válasza:
24%
Lehet, hogy gomba, lehet, hogy nem. Tény hogy a tünetek hasonlítanak a gombáéra, csak a bibi az, hogy az itteni önjelölt orvosok közül senki nem vizsgált meg. Természetesen tanulj tinó, ökör lesz belőled, és az okos ember más kárán tanul. 15 éves vagy, látszik is a gondolkodásodon.
2015. márc. 22. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:

Gombát rendszeres tisztálkodás mellett is elkaphatsz, akkor is, ha még nem élsz nemi életet (néha még antibiotikum-kúra után is előfordulhat). Ezért ne hibáztasd magad!

A Canesten-hez találsz a dobozban betegtájékoztatót, azt olvasd el!

Vagy inkább beszélj a szüleiddel és kérd meg valamelyiküket, hogy kísérjen el a bőrgyógyászhoz! Az a legbiztosabb!

2015. márc. 22. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:
Uristen, en kerek elnezest, hogy nem rohanok egybol orvoshoz. Akkor lennek szerintem gyerekes, hogyha nem foglalkoznek az egesszel, en apolt vagyok, es torodok magammal. Kiprobalom a kenocsot, ha nem hasznal mindkeppen irany az orvos. Kulonben is nem kioktatast, hanem a kerdesemre valaszt vartam. A tobbit en majd eldontom. Koszonom.:) De termeszetesen gyerekes vagyok. Oke.
2015. márc. 22. 20:20
 9/24 anonim ***** válasza:
0%

"Uristen, en kerek elnezest, hogy nem rohanok egybol orvoshoz. Akkor lennek szerintem gyerekes, hogyha nem foglalkoznek az egesszel, en apolt vagyok, es torodok magammal."

Magadtól kérj elnézést, ha a kenőccsel még jobban elcseszted a farkadat. Arról még biztos nem is hallottál ezek szerint, hogy "mellékhatás", ugye?

Az, hogy szerinted mikor lennél gyerekse a probléma szempontjából tökre lényegtelen, az viszont cseppet sem, hogy ésszerűtlen megoldással tervezel próbálkozni, azért, mert más nem orvos-fórumozók azzal etetnek, hogy attól meggyógyulsz. Hát, ez alapján már tényleg nem is tudom, mi a gyerekes hozzáállás, főleg egy 15 éves makacskodó tinitől, aki most még ez ellen is lázad, segítő szándék ide vagy oda...


"Kulonben is nem kioktatast, hanem a kerdesemre valaszt vartam."

Kaptál. Csak nem tetszik neked, hogy a válasz szerint a bajodat majd csak az orvos fogja tudni biztosan megmondani a szakrendelésen.


"A tobbit en majd eldontom. Koszonom.:) De termeszetesen gyerekes vagyok. Oke."

Kíváncsi vagyok, hogy a körülmetélésről is ennyire magabiztosan fogsz majd dönteni, kikérve magadnak az ésszerű cselekvés, mint fogalom megítélésének jogát, vagy akkor megint kiírsz egy ilyen szükségtelen kérdést, amiben megintcsak ilyen válaszokat fognak adni a becses önjelölt orvostársak!?

2015. márc. 22. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:
Nem tudom, az ilyen ember, mint te (vagy talan mar ön?!) mit él át, hogy vasarnap 9-kor egy 15 eves "gyerekes gyerekkel" veszekszik, szerintem ez is gyerekes. De mindezek mellett igaza van, szoval beszelek majd a szuleimmel. De nem tudom, hogy miert kell egybol a korulmetelessel ijesztgetni. De persze on igy mar sokkal jobban alszik. Mar rajottem, hogy folosleges ezen az oldalon erdeklodni, ha az ilyesfele "gyerekes gyerekek"-nek nincs kihez fordulni, mert nem szivesen rohantam volna oda a szuleimhez, hogy "Anya, apa viszket a farkam, menjunk orvoshoz!", pedig lehet, hogy konnyebb dolgom lett volna, de sokkal kinosabb is. Nem lehet kedvesen valaszolni? Egybol le kell harapni a fejem? On mindent tud, es ennyi idosen on biztos, hogy sosem cseledett rosszul (mellesleg ez legyen a legnagyobb "rossz tettem") es on mindent tudott. De most boldog lehet, egy 15 eves kamaszt megtudott szolni, es on "nyert", remelem, most mar szepen fog aludni! Joejt! U.i.: Megegyszer elismerem, hogy igaza van (csak, hogy tenyleg jol aludjon!!!), csak eppen mas hogyan, kedvesebben is tudtomra lehetett volna adni, amiert szamora ez egy kenyes tema, ezert kertem itt "segitseget" (bar mar talan meg is bantam), mert nem szivesen beszel egy magamfajta -ahogy on fogalmazott- makacs tini az ilyen intim temakrol, foleg a szuleivel, DE PERSZE ON EZT NEM ERTHETI MEG, MERT ON ENNYI IDOSEN SOSE ERZETT ILYET, ON MAR ENNYI IDOSEN KESZ FELNOTT VOLT. Na joejt teged, remelem elolvassa, varom a tovabbi "kedves" valaszat!:))
2015. márc. 22. 21:06
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!