Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » 27 vagyok. Nem dúsul az...

27 vagyok. Nem dúsul az arcszőrzetem! Úgy nézek ki mint egy 16 éves. Létezik valami hormonkezelés, vagy akármilyen módszer hogy végre férfias legyen a külsőm is?

Figyelt kérdés
Mellnagyobbítás létezik. Seggnagyobbítás is. Zsírleszívás, ráncfelvarrás, férfiból néni, néniből tini és még ki tudja hányféle-fajta beavatkozás létezik a külső szebbé tételére -vagy épp eltorzítására. :D Mindegy is... Zavar hogy nem lehet szakállam, minimális szőrzetem van mindenhol, és úgy nézek ki mint egy gyerek megtermett férfi létemre. Hová forduljak segítségért? És köszönöm az "örülj neki", "majd borotválkozni fogsz utálni" és hasonló témájú válaszok íróinak véleményét tiszteletben tartom, de nem kértem ki, köszönöm!

2015. ápr. 2. 12:32
 1/5 anonim ***** válasza:
Menj el endokrinológushoz első közben, hátha tud segíteni, ha nem akkor bőrgyógyászhoz, hogy tud-e ajánlani valami helyi kezelést (krémek segítségével). Nem te vagy az egyetlen akinek ilyen problémái vannak :)
2015. ápr. 2. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én 22 éves vagyok, de alig van valami, gyenge-pihés arcszőrzetem, a melleim is nagyok, el vagyok hízva, a hangom is inkább vékonyabb az átlagosnál.

7.8-as a tesztoszteron-szintem...

2015. ápr. 2. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Pedig csak azt tudom mondani: Örülj neki!

Főleg annak hogy 16 évesnek nézel ki 27 létedre. És ez 10- 20-30 év múltán is úgy lesz hogy jóval kevesebbnek nézel ki. Ha más baj nincs, úgy értem minden más úgy működik mint egy férfinak működni kell akkor ne parázz! Nem a szakálltól férfi a férfi.

2015. ápr. 2. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
hát génektől is függ ám,őseid mikor szőrösödtek?
2015. ápr. 2. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

én is ilyen vagyok. néha hátrány, de inkább nem

24/F

2015. ápr. 2. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!