Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Az baj ha beveszek fél viagrát...

Az baj ha beveszek fél viagrát és halucinálok tőle és extrém fáradt vagyok? (18 éves vagyok)

Figyelt kérdés
az baj ha beveszek fél viagrát és halucinálok tőle és extrém fáradt vagyok ? (18 éves vagyok)

2015. ápr. 14. 18:31
 1/4 anonim ***** válasza:
Ez mindenképp baj,halucinálás nélkül is.40 évesen hányat veszel be,4 talán .Én 18 évesen nem mertem volna ilyen kérdéssel itt megjelenni .
2015. ápr. 14. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
muszáj volt használnom mert van egy ojan ismeretlen problémám h ha csajjal vagyok már ha smárolok vele akkor feláll meg minden de ha arra kerül a sor h behatoljak neki akkor abban a pillanatban le áll és fel sem lehet állitani esetleh ha 2 órát szenvedek vele.. de mihást elmegyek a csajtól rögtön ujra a normális..
2015. ápr. 14. 18:54
 3/4 anonim válasza:
A problémád nem fizikai eredetu, inkább lelki. Keress fel egy szakembert.
2015. ápr. 15. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
ez azért van mert igazából homi vagy
2015. ápr. 15. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!