Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Miért büdös a lábam nagyon? 26F

Miért büdös a lábam nagyon? 26F

Figyelt kérdés

Nem volt máskor nagyon lábszag problémám, de kb 1 hónapja azt vettem észre h büdös a lábam de csak az egyik cipőm viselése után... de most már mindegy melyik cipőmet veszem fel, mindig büdös... és mivel a munkám miatt muszáj cipőben lennem , nem lehetek papucsban igy muszáj lesz cipőben továbbra is dolgoznom de hogy tüntessem el a szagot ? ha a cipő miatt lenne akkor tudom vannak porok, de valami a lábammal lehet hogy ennyire nagyon durván büdös... vallatni lehetne ezzel a szaggal :)

mit tegyek hogy eltűnjön a szag ?



2015. ápr. 16. 21:41
 1/5 Mr. S ***** válasza:
melós cipőtől nekem is volt ilyen sőt még hámlott is. Nekem gombás fertőzésről volt szó és kaptam rá valami cseppet amit lavorba kellett rakni vízzel és abban áztatni. Nekem elmúlt
2015. ápr. 16. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Lábgomba kenőcs,-sprey. Tiszta pamutból készült zokni.

Tavasszal a melegben támadnak az ilyen kis gombatenyészetek....

2015. ápr. 16. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Cipéspray, lábspray, esetleg hintőpor, pamutzokni, és dobd ki azt a cipőt. Pedikűröshöz is elmehetnél a bőrkeményedések eltűntetése céljából.
2015. ápr. 16. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Azért büdös a lábatok, mert nem pamut zoknit használtok! A nejlon zokniban mindenkinek bebüdösödik a lába! Minden nap jól mossátok meg szappannal a lábatokat, és még dörzsöljétek is meg az ujjatokkal a lábfejet, a lábujjak közét, a talpat, és meg fogjátok látni, hogy le lehet dörzsölni az elhalt bőrdarabkákat, ami büdössé teszi a lábat. Minden nap vegyetek fel tiszta zoknit. Legyen két cipőtök, hogy felváltva tudjátok használni. Amíg az egyik szellőzik, a másikat használod. Másnap cserélsz. Így tuti, hogy sose lesz büdös a lábatok, és nem kell szégyenkezni, ha valahol le kel venni a cipőt!
2015. ápr. 16. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

1. Valódi bőr cipő + pamut zokni! A sportcipő és műbőr xarok felejtősek.

2. Hidrogénperoxid. Ebbe áztasd a lábad!!!

3. Egy régi zokniba macskaalom,az bele a cipőbe egy éjszakára.

2015. ápr. 16. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!