Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Barátom mostanában furcsának...

Barátom mostanában furcsának találja a péniszét! Elöszőr csak szex közben érezte furcsának de mostmár látható tünetei is vannak mitől lehet ez?

Figyelt kérdés
a pénisz makk része meg van dagadva és fehér váladékos ezekkel jár viszketés és enyhe fájdalom mindketten rendszeressen tisztálkodunk én most voltam nőgyógyásznál semmi probléma nics velem mitől lehet ez? valaki járt már így??
2015. máj. 4. 05:10
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Gomba? Egyébként menjen el ő is orvoshoz....
2015. máj. 4. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
értem természetesen ő is elmegy dokihoz de elég szégyenlős és tudni akartuk hátha valami kenőccsel meguszhatja de ha gomba akkor mitől kaphatta vagy hogyan?
2015. máj. 4. 11:14
 3/11 anonim ***** válasza:

Ne próbálkozzatok kenőccsel, hacsak nem akarjátok, hogy ismeretlen hatású kenőcs alkalmazása nagyobb kárt tegyen mit hasznot? Itt mindenki a Canestent nyomja, ha ilyet olvas, vagy azt hogy "gomba",mindeki azt hiszi, hogy segít, közben van akiknek úgy tönkreteszi a fitymáját, hogy körülmetélésre kell mennie!

Ne kockáztassatok, a barátod menjen mihamarabb a bőr-és nemibeteg-gondozóba!

2015. máj. 4. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
Az sem árt, ha néha megfürdik
2015. máj. 4. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
hát ha mindketten rendszeresen tisztálkodtok akkor lehet valaki másnak akasztotta be a lompost aki esetleg nem tisztálkodott rendszeresen, de vannak asszem nemi betegségek amik az egyik félben megvannak de nincs tünet a másikon meg kijön, bár ha nálad minden rendben akkor ez nem valószínű, szal lehet más valakitől szedte össze :D
2015. máj. 5. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
köszi a választ nem próbálkozunk kenőccsel ma megyünk dokihoz tegnap óta már nincs váladék és nem érez fájdalmat majd kiderűl hogy mi ez! aki meg a fürdést írta az elég vak lehet mert írtam hogy rendszeressen tisztálkodunk mind a 2-en jó hogy van időd poénkodni örülj hogy nincs ilyen problémád és tarcsd meg a poénjaidat!! az utolsó válaszolónak pedig a barátom nem akasztgatja a lompost senkinek ahogy te fogalmaznád ugyan is mindig vele vagyok de azt gondolsz amit akarsz és köszi a választ de legközelebb gondold végig nem mindig ez az ok de ezt majd miután ma jártunk dokinál letisztázom!!!!!!!!
2015. máj. 5. 07:46
 7/11 anonim válasza:

vannak olyan nemi betegségek is melyeket összeszedhet pl uszodákban, közös helyiségekben sőt asszem még olyan is ami cseppfertőzéssel terjedhet (ez nem tom mennyire igaz én is csak olvastam) szal nem biztos hogy tisztálkodás hiánya vagy megcsalás van a háttérben.

am utolsó vagyok :D

2015. máj. 5. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
köszönöm a választ ma voltunk dokinál és semmi probléma nincs kiderűlt hogy tusfürdővel mosakodott ott lennt plussz legutobbi eggyüttlétünkkor kihagytuk az előjátékot stb és egyből belekezdtünk a dologba a hüvelyem túl száraz maradt és kidörzsölte a makk felső részét :-D szoval nincs baj hála istennek :-D
2015. máj. 5. 18:25
 9/11 anonim ***** válasza:

Akkor hál istennek minden rendben van.


Gombát meg simán el lehet kapni,mert anhüvelyben,a makkon,szájban is van egészsêges gomba mennyiség ami nêha túlszaporodik és ekkor lesz a nemiszerv gombás(de közös törölközötől,közös zuhanyzóban,egy kêz megmosás nélküli kilincs lenyomásától majd ezzel a kézzel a nemiszervhez éréstől is) gombát el lehet kapni.(férfiaknál piros foltok,kiütések lesznek ekkor sokszor)


Ha ez veletek bármikor előfirdulna canesten krémet,hüvely kupot kell venni és 2 hétig használni,ez idő alatt se sex,se petting.

2015. máj. 5. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
rendben és köszi a választ sokat segítettél :-D
2015. máj. 5. 22:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!