Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Kóros a napi többstöri masztur...

Kóros a napi többstöri maszturbáció?

Figyelt kérdés
16 éves vagyok és változó, de minden nap maszturbálok és a napi 3 az a minimum. Van amikor kedvem van hozzás és úgy érzem hogy most kell, de vannak esetek mikor csak a megnyugvás céljából esetleg csak unalomból "elverem az időt". Tehát gondoltam egy kis tapasztalat szerzés miatt kérdezek hogy ez kóros. Eddig a legtöbb 10 volt 1 nap.

2015. júl. 1. 17:29
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
80%
Kórosnak nem kóros, viszont a későbbiekben nehezítheti a nemi életed, ha túl gyakran csinálod. Magyarul korai magömlést eredményezhet.
2015. júl. 1. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
80%
"Elvered az időt" ezen de jót derültem! Később hamar elmész majd és ez gáz lesz
2015. júl. 1. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
30 persz szokott lenni még mikor gyorsan csinálom is egyépkénz van amikor órákig csinálom.
2015. júl. 1. 17:41
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

16 évesen tele vagy élettel!

Rázd ki nyugodtan!

Marad bőven!

2015. júl. 1. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
86%
Ha nem az önkielégítés határozza meg a mindennapjaidat, akkor nem káros. Ha nagyon unatkozol, sportolj, keress valami hobbit vagy találkozz a barátaiddal! Ne legyen a maszturbáció pótcselekvés!
2015. júl. 1. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem káros,csinád csak.
2015. júl. 1. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Kedves 4. Sportolok van hobbbim sokszor vagyok a barátaimmal, de pl. ha itthon vagyok valami miatt vagy este buli után hazajövök akkor is jólesik.
2015. júl. 1. 17:47
 8/13 anonim ***** válasza:
73%
Értem, így azért másképp hangzik. Nem lesz ebből semmi gond, csináld nyugodtan!
2015. júl. 1. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
89%

Nem káros ,többet úgy sem tudsz,mint amennyit megkívánsz .

A természet itt is tud blokkolni,még pedig úgy,hogy nem áll fel ,hiába is akarod .Nem ezen múlik a korai elélvezés ,az csak duma,meg minden más is .

2015. júl. 1. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Azért remélem nem a háztetőn csinálod, vagy egy forgalmas sztráda közepén, esetleg vasúti síneken, vagy különböző állatok segítségével! Ha nem, akkor nem lehet gond.


" csak unalomból "elverem az időt""

Ez nagyon frappáns volt, ezért kapsz egy piros pontot. :D

2015. júl. 1. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!