Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Fitymaszukuletre kenocs?

Fitymaszukuletre kenocs?

Figyelt kérdés
17 eves vagyok, regebben nem tudtam mereven felhúzni a peniszem, most mar egesz jol feltudom, sokat tornaztattam meleg vizbe, mar csak egy nagyon kis kellemetlenséget erzek mereven, a kérdésem az lenne, hogy fitymaszukulesre tudnatok ajánlani valamilyen krémet vagy egyáltalán létezik ilyen? Elore is koszonom, nem kerek olyan válaszokat, hogy menyjek urulogushoz, meg hasonlot, legyszives a kérdésre valaszoljatok, koszonom! :)
2015. júl. 8. 22:57
 1/9 A kérdező kommentje:
Elnezest, nem sokkal ezelőtt mar kerdeztek, elnezest a figyelmetlensegemert!
2015. júl. 8. 23:02
 2/9 anonim válasza:
Ez engem is érint. Kérlek tájékoztassatok engem is.
2015. júl. 8. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Szteroidos kenőcs kell, mert az valamennyire tágítja a bőrt. Viszont recept nélkül nem kapsz, tehát az urológust nem úszod meg. Vagy mondjuk megkérheted a háziorvosod is, hogy írjon fel, ha olyan. De azért én az urológust ajánlom, az legalább biztos ért hozzá és meg is tudja állapítani, milyen fokú a probléma. Nyugi, nem fogja helyből levágni.
2015. júl. 9. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
28%

A sztereoidos kenőcs bőrlágyitó hatást vált ki.Ezzel is ugyan úgy tornáztatni kell ,csak úgy a bekenés nem sokat ér.

Ugyan ezt a célt baba olajjal is el lehet érni,mellette még rendkivül jól segit "csúszásban ".idéző jelbe tettem a csúszást,ugyan is a bőr nem hátra csúszik,hanem pödrődik .

Az alsó fele kerül felülre .

2015. júl. 9. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Ilyen krém otthon nincs. Legfeljebb a szteroidos krém segíthet, aminek a bőrelvékonyító mellékhatását használják ki ilyenkor. Ezt semmilyen otthoni krém nem helyettesíti.

Próbáld legyőzni a gátlásaidat és menj urológushoz!

2015. júl. 9. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
40%

5 ös irjál ide 2 olyan kenőcsöt amit orvos ír fel erre .

Én megkérdeztem pár fiút már ,mit irtak fel.El is csodálkoztam,mert nekem ezt egészen másra írták,pl ekcémára .Az útmutatójában meg ott van 2 hét után le kell állni a kezeléssel .talán ennyi idő elég egy szükület megoldásához ? Érdekes lenne .

2015. júl. 9. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
0%
5ös te orvos vagy? Vagy miért ajánlod annyira a szteroidos krémet?
2015. júl. 9. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
60%

# 6

Ne másokat utasíts, hanem talán nézz utána a nevüknek magad, ha annak ellenére sem tudod, hogy több fiúval beszéltél!

# 7

Elolvastad a kérdést is vagy csak úgy ideírtál valamit?

2015. júl. 9. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
55%

Szerintem hatos csak kíváncsi volt, hogy te milyen kenőcsöt ismersz, mert az, amivel ő találkozott, az nem az amire számított. Nem kell emiatt leharapni a fejét.


Ha ekcéma akkor mondjuk Elocom jut róla eszembe, és végülis lehet, hogy jó az is, drágának nem túl drága, bőrvékonyító hatás adott...


Én a hatóanyagok szerint a betamethasone-t meg a triamcinolone acetonidot ismerem, előbbit Diprosalic néven lehet kapni itthon: [link]

2015. júl. 9. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!