Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » 15 éves fiú vagyok, a jobb...

15 éves fiú vagyok, a jobb mellemben csomót érzek, nagyon érzékeny, Mi lehet ez? Van esélye hogy daganat?

Figyelt kérdés

2015. júl. 9. 10:51
 1/7 anonim ***** válasza:
Valószínűleg csak serdülőkori mellduzzanat, ami majd idővel magától elmúlik, de ha nyugtalanít, nézesd meg a háziorvosoddal!
2015. júl. 9. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Változóban van a hormonrendszered, a tested. Minden második korodbeli fiúnak van ilyen legalább egyszer. De lehet hogy keveset mondtam.
2015. júl. 9. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszotokat!:)
2015. júl. 9. 11:08
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem,ez kamaszkori csomo,semmi gond.
2015. júl. 9. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
48%
A fiuk teste egyformán működik .Nincs kivétel,hogy nekem volt ,nekem nem .Csak időeltolódások vannak .Elkezdődött a férfivé válásod .De nem csak itt ,lent is .
2015. júl. 9. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek!:)
2015. júl. 9. 16:19
 7/7 anonim ***** válasza:
48%
Ebben a korban a hormonok beindulnak és képesek a testet megviccelni,van hogy több női hormont termelődik és ekkor fiú cici nő,ezt érezheted(ha nagyon félsz a háziorvosod megnézheti,menj el hozzá),ez van hogy rövid időn belül,de sajnos van hogy csak a kamaszkor végén 18-19 évesen tűnik el.Szerintem erről van nálad is szó.
2015. júl. 12. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!