Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Szerintetek kell aggódnom ez...

Szerintetek kell aggódnom ez ügyben?

Figyelt kérdés

Sziasztok! 15/F


Nekem egy betegség miatt csak 12-14 cm lehet a péniszem. És mostanában láttam hogy 16 éven felül akár 18 cm is lehet. És attól félek hogy mivel ilyen ,,kicsi" a péniszem nem is fogok a lányoknak kelleni ha sex-re fordul majd a sor. Szerintetek lányok főként kell aggódnom?



2015. júl. 11. 16:15
 1/9 anonim ***** válasza:
Teljesen átagos az a 12-14 is,semmi okod az aggodásra
2015. júl. 11. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nem tudom milyen "betegségről" van szó, de azzal jobb, ha tisztában vagy, hogy ez az átlag méret. Sokaknak betegség nélkül ekkora, vagy akár kisebb. Egy darab ujjal is ki lehet elégíteni egy nőt, nem hogy egy pénisszel. Ne aggódj semmi miatt, nagyon sokaknak megfelel ez a méret.
2015. júl. 11. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Azt kihagytam hogy nem vastag de nem is vékony hanem éppen olyan határ eset ez nagyon számít lányoknál?
2015. júl. 11. 16:31
 4/9 anonim ***** válasza:
Amit írsz, az egy normális méret, amivel már jó leszel a lányoknál! Milyen betegséged van?
2015. júl. 11. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Sokkal nyugodtabb vagyok. A dologról nem szeretnék beszélni. :(
2015. júl. 11. 16:45
 6/9 anonim ***** válasza:
0%
Mindenki arról ír ,hogy ilyennel is ,meg olyannal is ki lehet elégiteni a nőket.Csakhogy a dolog nem csak erről szól,hanem elsődlegesen az utódnemzésről .
2015. júl. 11. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
40%
6-os, el vagy tévedve. A 21. században élünk, ma már az elsődleges funkciója a szexnek az örömszerzés, az utódnemzés másodlagos. És egyébként a nők kielégítéséhez sok köze van az utódnemzésnek is, mivel a női orgazmus elősegíti a spermiumok bejutását. Valamint 5 centis pénisszel is lehet utódokat nemzeni, feltéve, hogy az megfelelően és egészségesen működik. Szóval abszolút értelmetlen volt a hozzászólásod, de köszönjük.
2015. júl. 11. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
28%
7 es ,te elvagy tévelyedve ,no komment.
2015. júl. 11. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
8-as: akkor fejtsd ki légy szíves, miért vagyok eltévedve! Ha semmivel sem támasztod alá a kijelentésedet, annak semmi értelme. Én legalább megmagyaráztam :)
2015. júl. 12. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!