Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Gynecomastiaban szenvedok?

Gynecomastiaban szenvedok?

Figyelt kérdés
Hogy birjatok ki a mindennapokat? Nincs romokban az eletetek?nem gatol ez a csajozasban meg minden masban?:)

2015. júl. 18. 18:10
 1/5 anonim ***** válasza:
Semmi különös, fel sem tűnik senkinek, nem is látszik, és nem is hatraltat semmiben
2015. júl. 18. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
De igen, nagyon gátol sajnos. Nekem nagy, lógós gynecomastiám van, szóval nem felfújom a problémát. valószínű idén ősszel műtettem, nem birok ki még egy nyarat a strandon pólóban.
2015. júl. 21. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ne is mondd, nekem már leagalább 15 éve van! A mellbimbóim vannak felpuffadva, és mindig átüt a pólóimon, ez rendkívül zavaró, és állandóan dörzsölgetem a bimbóimat, mert akkor egy kicsit bekeményednek, és összehúzódnak.

Még úgy 18 évesen voltam vele háziorvosnál, azt mondta minden rendben....

Sajnos egészen a mai napig még a nevét sem tudtam ennek a betegségnek, és azt sem, hogy lehet műteni. Már rég megcsináltattam volna ha tudom, én szerencsétlen meg végigszenvedtem a huszas éveimet duzzadt mellbimbókkal. :(

2015. júl. 22. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Nekem most már egy éves a kicsike és nagyon utálom.Már lassan sikerül megszoknom az első félévben valóban nagyon kellemetlen volt és elégé ki hozta a gátlásokat belőlem is úgy mindkét mirigy 5 cm re duzzadt.Szerencsémre már az előtt el kezdtem edzeni egy éve és igy most már két év súlyzós edzés után javult valamennyit mint a mirigyes rész mint a mell és az egész fizikum.Most a bal 3cm ameddig a jobb 2,5 cm, most pillanatnyilag meg tudok birkoznivel nem igazán gátol most sem nők sem egyéb téren habár engem még mindig zavar el tudom engedni gátlásaim. Én ezt javaslom neked egy kis edzés csodákra képes természetesen figyelj a helyes táplálkozásra nem kifogás a nincs pénzem rá mert szemét kaja helyet adnak ám rendes ételt is.Nem egyről kettőre fog javulni és nem 100%ban de el hiheted hogy jobb a fekpad allat nyomni mint sirni a tűkőr előtt.Amennyiben meg fogadod a tanácsom sok sikert:)
2015. aug. 20. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az elhízás nem feltétel velejáró dolog. Én pl sosem voltam elhízva, több mint 10 éve gyúrok kisebb nagyobb szünetekkel, mégis felduzzadt mellbimbóim vannak. Remélem hamarosan műtéttel megoldódik a dolog.
2015. aug. 21. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!