Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » 17 éves vagyok és nem megy...

17 éves vagyok és nem megy hatra a fitymam. Nyugodt állapotban nincs gond. Esetleg húzzam hatra majd hagyjam ugy hogy felálljon?

Figyelt kérdés
Komoly válaszokat tényleg..

2015. júl. 20. 23:59
1 2
 1/13 cséember válasza:
14%
ezzel ne törődj semmi gáz...ha szűz vagy pláne ne ilyedj meg...nekem se ment vissza csak kicsit.. de a szexnél nem lesz probléma észre se fogják venni és ugyanúgy élvezhetsz mindent..és ha sokat szexelsz akkor majd hátrafog menni..mostmár semmi gond..egyébként ne is próbálgasd mert kellemetlen feszülő érzés lesz ha feláll :) sok szex minden elmúlik ez az orvosság :D
2015. júl. 21. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Kösz ez egy jó válasz volt,most mar teljesen megnyugodtam :D
2015. júl. 21. 00:29
 3/13 anonim ***** válasza:
53%
Ne haragudj, de nem tartom az első válaszát jó válasznak, mert ha hátraerőszakolódik a fitymád szex közben és bereped, akkor mit csinálaz? Ez kábé olyan, minthogy mindenre azt mondják, hogy "a pálinka mindenre orvosság" hát nem!Szóval ne tedd tönkre a fitymád, inkább hozzáértő szakembert, orvost kérdezz, aki nemcsak a körülmetélést erölteti, azzal sokkal többre mész! Nekem is így oldották meg a szűkületemet, pedig elég súlyos volt, de a szakember megmentette a fitymámat, csak kicsit néz ki másabbul, szóval én jól jártam,... szerencsére. :D Te is vigyázz magadra, és arra törekedj, hogy ne ronts a helyzeteden, ha már nem tudod, hogyan javíts rajta, ilyenkor kérj segítséget te is szakembertől!
2015. júl. 21. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
76%

Úristen! Nehogy hallgas az előzőre! Ekkora baromságot még nem hallgatom.

Menj orvoshoz minél előbb! Ahogyan te akard megoldani az pedig vértolulást okoz, ami azonnali műtétet igényel.

2015. júl. 21. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Helyesbítek, nem az előző, hanem az első válaszoló!
2015. júl. 21. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
92%
1es nagy hülyeseget irt.
2015. júl. 21. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
70%

Ez idáig Relatív fitymaszűkületnek tűnik. Menj el egy urológushoz. Valószínűleg felfog majd írni egy szteroidos kenőcsöt ami talán segíteni fog. Sajnos az esetek nagyon kis százalékában válik csak be.


Semmiképpen se próbáld meg úgy felállítani, hogy előtte hátrahúzod. Akkor a makk mögé fog szorulni a fitymád és az nem valami kellemes dolog. Paraphimosis következne be. Ami a makk elhalásához is vezethet.

Keres rá.

2015. júl. 21. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
46%
De az is lehet, hogy rövid a fitymaféked! Írd be a keresőbe azt, hogy "rövid fitymafék", az eléggé összefügghet a fitymaszűkülettel, már ott az első oldalon is találhatsz 1-2 használható oldalt, ahol tudsz szakértő segítséget kérni!
2015. júl. 21. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:

[link]


Ha ezed van és nem fáj, akkor semmit se kell tenni...

2015. júl. 21. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a valaszaitokat, mar be is jelentkeztem urologushoz!
2015. júl. 21. 12:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!