Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Merev állapotban nem tudom...

Merev állapotban nem tudom teljesen hátrahúzni a fitymám?

Figyelt kérdés
16 éves vagyok és van egy barátnőm, aki már szexelni szeretne. Nem mondtam el neki, hogy mi van a péniszemmel valójában én sem tudom. Lankadt állapotban simán hátra tudom húzni, de merev állapotban csak pont a makkig, utána már nem megy. És amikor lehúzom a makkig akkor feszülő érzést érzek, és fáj is, tovább nem megy. Forduljak vele orvoshoz ?

2015. aug. 9. 02:14
 1/8 anonim válasza:
Menj el orvoshoz mert több ok miatt lehet ez és a legtöbb okon csak orvos segíthet.
2015. aug. 9. 03:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Szimpla fitymaszűkület lehet, olvass utána, itt a GYK-n is rengeteg topik van a témában. Arra vigyázz, hogy ne csináljon neked teljes körülmetélést azonnal, sokan szomorúak, hogy nem tájékozódtak jobban: létezik részleges fitymaeltávolítás, ami sok esetben megoldja a problémát, viszont nincsenek olyan hátrányai, mint a teljes körülmetélésnek. Persze olyan is van, akinek nincs baja a teljes körülmetéléssel. Szóval olvass utána, és _te_dönts_, ne hagyd, hogy az orvos egyből teljes körülmetélést csináljon.
2015. aug. 9. 03:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
A teljes körbemetélés előtt még vannak más műtéti megoldások .1 műtét sem fájdalmas ,csak az azt követő pár nap .Amennyiben orvosi beavatkozás lenne,ehhez 18 éves kor betöltéséig szülői engedély is kell .
2015. aug. 9. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:

Rövid fék és/vagy fitymaszűkület áll fent.

Irány az urológia ott akkor kiderül, hogy van-e teendő.

2015. aug. 9. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Mindenképp doki,és ő javasol majd dolgokat
2015. aug. 9. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

14 éves kortól lehet urológushoz egyedül elmenni,csak tb kártya,szemêlyit kell vinned,beutaló nem kell ide.


Vagy nagyon enyhe fitymaszűkületed van,vagy a fitynpmafêked rövid.(utóbbit átszokták vágni lézerrel vagy szikével)


Ha fitymaszűkület akkor ezt metélni nem kell,ha ezt javasolnák meg kell mondani semmi esetre sem,de lehet hogy csak szteroidos krémet írna fel a doki.


Illetve kipróbálhatod hogy meleg vízben ha pár hétig tornáztatod a fitymád lesz e javulás(óvatosan hátra kell a fitymát húzkodni)ha semmi javulás akkor urológushoz kell menned.

2015. aug. 9. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem biztos hogy szűkület, lehet a fék rövid, látatlanban nehéz megmondani 16f
2015. aug. 9. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
17%

Amit írsz, az alapján inkább gyanús a fitymaféked, mintsem a fityma... bár leírhatnád pontosan hogy hol is érzed a feszülő érzést.


Meg hogy mit értesz "teljes" hátrahúzás alatt.


Mert amúgy ha mereven a makk szabaddá tehető, akkor az már jó...

2015. aug. 10. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!