Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Okozhatja ez is, vagy mitől van?

Okozhatja ez is, vagy mitől van?

Figyelt kérdés
Pénteken a barátnőmet kényesztettem ahogy tudtam állt jól a cerka , ő mèg szűz szóval fél vagy nem tudom de én nem kaptam "viszonzást" így amikor vége lett a dolognak nagyon szúró érzes volt a herémben és ha hozza értem fájt is , amikor haza értem elrendeztem magam de azóta pl napközben fel sem áll csak ha ingerlem de ugyse az igazi ,holnap is találkozunk és hasonló lesz a szituáció aggódok ,hogy a cerkám mem fog mukodni rendesen , de esetleg ha kapnék "viszonzást" ez el is mulhat ez a merevedes zavar ???

2015. aug. 17. 19:45
 1/4 anonim ***** válasza:

Ezt nevezik "vőlegény betegségnek " Így keress rá .

Nagyot segitettél magadon,hogy kiverted .

2015. aug. 17. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szepen legalabb tudom mi a baj , de ezzel tenyleg segitettem vagy pedig kur*vara nem ?
2015. aug. 17. 19:54
 3/4 A kérdező kommentje:
De nekem napközben fel sem áll csak ha ingerlem a reggeli erekciót sr nagyon vettem eszre 3 nap alatt
2015. aug. 17. 20:11
 4/4 anonim ***** válasza:
Mert nem arra koncentralsz
2015. aug. 17. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!