Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Van egy kis pelyhedző bajuszos...

Van egy kis pelyhedző bajuszos? Ti úgy hagynátok vagy megválnátok tőle?

Figyelt kérdés

2015. aug. 27. 19:31
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
14f
2015. aug. 27. 19:33
 2/16 anonim válasza:
Az ciki ... Borotvat neki!
2015. aug. 27. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Régebben borotváltam! Csak a borotvával az a baj hogy megnő és megvastagszik!
2015. aug. 27. 19:40
 4/16 anonim ***** válasza:
51%

Ha még csak pelyhedzik akkor még nem szabad levágni .

Ez is egy jelzés mások számára is ,hogy kezdesz kamaszodni,elindultál a férfivé válás felé .

Mások könnyedén írják ess neki .Persze nem az övékéről van szó .Ha leborotválod ,akkor már nincs megállás ,ha csak nem hagysz bajuszt .

2015. aug. 27. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Szerintem úgy hagyom. De azorromon is vannak szőrszálak azt sztm borotvált fogom!
2015. aug. 27. 19:47
 6/16 anonim válasza:

En leborotvaltam es nem esik nehezemre ketnaponta leborotvalni tisztalkodas utan...( ennyi ido alatt no annyit hogy picit latszik)

De hagyd ha akarod:D kis szakmunkasbajuszxD

2015. aug. 27. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Amúgy hány éves vagy? Én két helyen borotválkozom az orrom hegyén a szőrt meg a szemöldökömön az összenőtt részt!
2015. aug. 27. 19:53
 8/16 anonim ***** válasza:

A szőr az nem fű,hogy több lesz ha vágod! Akkor a kopaszodók is csak lenyírnák a hajukat és egyre sűrűbb lenne tőle.. Genetika adja meg hogy mikor és menyire erős lesz az arcszőrzeted.


Szerintem a szakmunkásbajusz vicces és nem túl férfias dolog. Borotválni kell aztán majd ha mindenhol rendesen kinő,akkor eldönteni hogy borostás fazon leszel e vagy simaképű ,vagy valami körszakál bajusz stb dolgot formálsz magadnak.

2015. aug. 27. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Igaz én is borotválom mostantól a bajuszom! És a bajusz inkább vicces és nem férfias!
2015. aug. 27. 20:00
 10/16 anonim válasza:
Na megjott az eszed:)))
2015. aug. 27. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!