Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Hasgörcsöléssel járó here...

Hasgörcsöléssel járó here fájdalom. Tapasztalt már valaki ilyet?

Figyelt kérdés

Üdv! Elég fura dolgokat szoktam tapasztalni, ha együtt vagyok egy lánnyal, nem szexuálisan, hanem csak úgy szimplán vele. Úgy értve, hogy megcsókolom, megölelem, megsimogatom szóval hozzáérek, és ő is hozzám.


Ilyenkor irdatlanul elkezd fájni mind a két herém, olyan mint amikor tökön rúgnak, és felcsúszna a hasamig, pedig mindkettő a helyén van. A péniszem előváladékot bocsájt ki magából, sokszor a here fájdalomnak köszönhetően kis mennyiségű vizelet (csurgásnyi) is elhagyja a péniszem, akaratlanul. Ilyenkor a hasam rendkívül fáj, görcsöl, ez olyan érzés, mint amikor gyomorszájba vágnának, vagy tökön rúgnának. Ilyen fajta érzést, csak azokkal a lányokkal tapasztaltam, akikhez érzelmileg is kötődtem, és szerettem őket, szóval inkább a barátnőknél. Alkalmi lányoknál, lány barátoknál, akikkel hasonló dolgot csináltunk semmit nem éreztem.


Tapasztalt már valaki ehhez hasonló fájdalmat? Ha igen mi lehet az oka?



2015. aug. 28. 13:14
 1/2 anonim ***** válasza:
Ez teljesen normális,ha ilyen alakul ki .A szexuális izgalom váltja ki.Bővebben talán a "vőlegény betegség"re kattintva olvashatsz többet .
2015. aug. 28. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nálam is ugyanez van/ volt. Irtam is ki kerdest :D
2015. aug. 29. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!