Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » 15/f vagyok és mindkét oldalt...

Panzerkampfwagen kérdése:

15/f vagyok és mindkét oldalt herevisszer tágulatom lett, de nem merem mondani senkinek mert piszok mód szégyenlős vagyok. Szerintetek győzzem le ezt a szégyenlősséget és menjek orvoshoz vagy pedig ugysem lesz belőle semmi alapon ne szoljak senkinek?

Figyelt kérdés
Elég sokszor szokott intenzíven fájni :(

2015. szept. 4. 22:15
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Véleményem szerint valahogy küzdd le a félelmed és mindenképp menj orvoshoz ha fontos az egészséged :)
2015. szept. 4. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Első vagyok ha nem szólsz senkinek lehet hogy nagyobb bajod is lehet és ennek következménye hogy nem lehet gyereked :(
2015. szept. 4. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha ezt csak te magad állapítottad meg, akkor előbb menj orvoshoz, hátha nem pontos az öndiagnózisod.. Ha már orvos látta, akkor ő valószínűleg mondott rá valamit, hogy mi a teendő....
2015. szept. 4. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

nekem is van, néha úgy fáj, mintha tökön rúgtak volna, ismerem a témát

Menj el az urológushoz nem az első és nem az utolsó pénisz lesz amit látni fog

2015. szept. 4. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
63%

Hogy egyszerre mindkét oldalon kialakuljon,ritkaságnak számit.Mellette még az is hogy ilyen fiatal korban.

17-21 éves korosztálynak a betegsége,de náluk is azoknál akik nagyon intenzivel sportolnak .Ha neked lenne igazad ,gyógyitani kell,mert a jövőben az utódnemzéssel nagy gondok lehetnek .Gyógyszerrel vissza csinálni nem lehet,csak műtéti eljárás van .Ne ijedjél meg,nem a tökeidet műtenék,hanem az alhasban a hozzájuk vezető vénákat .Ugyanis azokban lehet elzáródás,ami gátolja a vérkeringést.Tehát félre a szégyenlősséget otthon is,csak azt kell mondanod,nagyon ssokszor fáj az alhasad,meg lejjebb is ,Inkább ezért urológushoz mennél .

DE,orvoshoz minden közlés nélkül is elmehetsz,ehhez már elég nagy fiú vagy .Semmi egyéb nem kell,csak taj kártya.

Többi minden már ott szerepel a nyilvántartásban .

Ha műtétet javasol a doki,akkor már be kell vonni a szüleidet. Nem 1 estben viszerességet állapit meg a doki,de azt mondja ,még ráérünk a műtéttel.Ne hagyd magad lerázni,mert a panaszaid ettől még nem szűnnek,a baj meg fokozódik .Jegyezzen csak elő műtétre.Na ezért jó,ha az egyik szülőd is jelen van.

2015. szept. 5. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! A ti álláspontotok alapján Úgy döntöttem el fogok menni vizgálatra. Az öndiagnózisomban úgy 99,9 százelékban vagyok biztos mivel tapintható és látható a gond... az az 0,1 százalék meg lehet valami más amirol még nem is hallottam. Ez az elmegyek egyedül mert nagyfiu vagyok nem teljesen megvalósítható,mert 1 az, hogy anyám a legközelebbi kórházban ami van ott ápolónő a masik meg az,hogy én koleszban lakok ott pedig messze van csak kórház és ugye mi nem hagyhatjuk el a várost... ugyh anyámat is be kell vonni valamilyen szinten sajnos és én inkább ettől vagyok ideges... De akkor mostmár inkább nem érdekel csak legyek inkább rendben. Most is ugy fáj ,mintha egy dühös csődör megrugdalta volna, Úgyhogy nemsokára irány doki.
2015. szept. 5. 10:52
 7/8 anonim ***** válasza:
63%

Szia!


14 éves kortól egyedül el lehet menni urológushoz, csak tb kártyát,személyit kell magaddal vinni és megnézni mikor van rendelés.A legtöbb urológián már van elfüggönyzött vizsgálórész,az orvos előbb beszélgetni szokott majd megkér hogy menj a vizsgálóba és húzd le a nadrágot,boxert.Az orvos férfi szokott lenni így nem annyira kellemetlen előtte elővenni(de azért ha valaki elkísér,akkor várjon meg kint a váróban és csak vizsgálat után menjen be az orvossal beszélni,mert nagyon ritka esetben nincs külön vizsgáló és akkor amit nem kellene azt látná ő is)

2015. szept. 5. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
55%
Herevisszeret nem minden esetben kell műteni egy tv dokis műsorban is megmondták.
2015. szept. 5. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!