Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Hullik a hajam, korpásodik...

Hullik a hajam, korpásodik plusz herevisszerem van mennyire függ össze ez a sok tényező egymással?

Figyelt kérdés

Tavaj szeptember kornyeken ekegem lett hogy korpas a hajam es a fodrasz tanacsara bekentem ketszer a hajam testapoloval.azt hittem jot fog neki tenni. Erre korulbelul 1honapra ereztem hogy tapithatoan kevesebb hajam van.Hozza teszem voltam 3 orvosnal is felirtak ilyen sampont meg amolyat de egyiktol sem lett jobb ugyonolyan korpas is volt de legalabb mar hullott is.Mindekozben mar 3 eve hereviszerem van mostanra mar mutetni kell.Egyszeruen nem tudom mitol hullik a hajam . persze mindenki azt mondja ,hogy nem ettol megh nem is attol.senki nem hiszi el hogy a testapolotol de en biztos vagyokbenne hogy az nem tett neki jot.?Esetleg valaki tudna segiteni .Az egesz csaaladnben mindnekinek eros haja van nekem is az volt de hogy egy ev alatt ennyi kihulott ez meg a genetikara fogva is hihetetlen.Ha valakinek hullik akkor mar fiatalabb korban is lathato jelei vannak nem 27 evesen eggyik naprol a amsikra.

koszonoma valaszokat



2015. szept. 7. 21:21
 1/2 anonim ***** válasza:
54%

Előfordulhat, hogy hormonális oka van a hajhullásodnak.


Abban is igazad lehet, hogy összefügghet a visszér a hajhullással, hiszen ha pang a vér az ereidben, akkor rossz a vérellátás mindenütt a testeden, így a hajhagymáidba nem jut el a tápanyag. Milyen a vérképed? Nincsenek véralvadási problémáid (pl. túl hamar alvad meg)? Nem volt még trombózisod?


Ha a vérellátással van a probléma, akkor jót tenne a gingko biloba valamilyen formában, a koffeines samponok, és a fejmasszázs.

2015. szept. 7. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Igen én is gondoltam erre ,hogy hormonális.szint emár mindenféle cikket (nem noklapja)elolvastam mitol lehet . a korpasodas is hormonalis problema miatt van.ezt az orvos is mondta.voltam vervetelen voltak ertekek amik nem voltak jok holnap meg is nezem melyikek azok most sajnos nincs nalam a papir. de mintha ugy emlekszem a veralvadas nem lett volna jo.amugy semmi egyeb.de nem szeretnek megkopaszodni. a mai napig abbana hitben vagyok ,hogy atestapolotol van valahog ybejotott a hajhagymaimhoz es megkarositotta vagy ilyesmi.most meg elmegyek par borgyogyaszhoz. hat igen a hereviszerem mar az utolso fazisban van mutetni kell.de van hogy tudod hogy erzed hogy mitol lehet es en igy erzem most. koszonom a valaszt.lehet hogy a viszer olyan sulyos hogy andrologiai problemak is lehetnek tole ?
2015. szept. 7. 22:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!