Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Rövidfék műtét után? (többi lent)

Csermak1998 kérdése:

Rövidfék műtét után? (többi lent)

Figyelt kérdés

Sziasztok,barátomnak rövidfék műtéte volt,és a doki ugye azt mondta,hogy 2 hét a gyógyulás.Pár napja volt a műtét és tegnap este amikor hazament,írt hogy véres az alsógatyája.(NEM csináltunk semmit,sörfesztiválon voltunk)

Na mindegy és nem akar elmenni orvoshoz,mert azt mondja,hogy nincs semmi baj.De én így biztos,hogy nem fogok szexelni vele,rohadtul félek,hogy komolyabb baja lesz,próbáltam utána nézni ennek az egésznek a neten,de mindenhol csak a fitymafékszakadásról olvastam,és mivel lány vagyok,így nem igy vagyok annyira képben ezekkel a dolgokkal.Szóval valaki tudna esetleg tanácsot adni,vagy ha vele is megtörtént ez,akkor megosztja itt,hogy mit csinált utána,tapasztalatokat,ötleteket stb..?Előre is köszönöm a segítséget! 17L



2015. okt. 4. 10:53
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem ezt most hagyd rá.
2015. okt. 4. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nyilván nem én fogom neki megmondani,hogy mikor mit csináljon a szerszámával,de az,hogy szex közben is bármi történhet,az már azt hiszem mindkettőnkre tartozik.Nem akarom kioktatni erről,nem vagyok orvos,csak szeretném tudni mi ez az egész,mire számítsak.Elég kínos ez a téma és igazából ő sem tudja nagyon mi ez,ezért kérek tanácsot:)
2015. okt. 4. 11:19
 3/4 anonim ***** válasza:

Ezen nincs mit csodálkozni,nincs még összeforrva tökéletesen .Sőt sok esetben a seb is tisztítja önmagát .

Ha pár napja volt ,akkor a varratok most kezdenek kihullni.A kihullott varrat helyén nyílhatott meg kissé a seb .Továbbra is csak fertőtleniteni,áztatni kamillában ,és Neogranormonnal bekenni vékonyan .

2015. okt. 4. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Miért szerinted mostantól egész életében vérezni fog? Műtét után teljesen normális, hogy szivárog a vér, majd be fog gyógyulni a seb. A szexet úgyis hanyagolni kell pár hétig.
2015. okt. 5. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!