Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mi ez a 2 "pötty"?

Mi ez a 2 "pötty"?

Figyelt kérdés
A nagyobbik már évek óta a kisebbik pedig pár hete van ott. Mi lehet az? [link]

2015. nov. 21. 16:54
 1/6 A kérdező kommentje:
U.i.: A herezacskómon van
2015. nov. 21. 16:55
 2/6 anonim válasza:
A nagyobb sztem szemolcs szeru..Nem tudom,a kisebbet nem talalom.Ha a jobb szelen az a piros vmi sztem valami begyulladt szortuszo.
2015. nov. 21. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én ugyan nem a herezacskón látom, hanem a pénisz tövében, de ez egy fibroma, aminek a "nyaka" cérnával elköthető és akkor a vérelltás megszüntével leesik, vagy akár le is égethető.
2015. nov. 21. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szemölcs,régóta van nekem is majdnem hasonló helyen .
2015. nov. 21. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ez lógószemölcs, amit vírusos fertőzés okoz. Tüneti kezelés lehetséges( eltávolítani a szemölcsöt), viszont az okozó forrás ezzel még nincs megszüntetve.


Javaslom menj orvoshoz, aki gyógyszeres kezelést fog alkalmazni.

[link]

2015. nov. 21. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Condiloma, általában a HPV vírus fajtái okozzák. Nekem is volt egy ilyenem, elmész a "férfiaknak megfelelő nőgyógyászhoz" és ő leecseteli egyszer. (Az csíp mint állat, de elmúlik tőle) Ha később is előjön, nem árt egy hpv szűrés, mert van olyan hpv fajta, ami csomókban okoz ilyeneket.
2015. nov. 26. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!