Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Fertozes lehet vagy egyeb?

Fertozes lehet vagy egyeb?

Figyelt kérdés
Baratnomnek volt egy huvelygyulladasa , amivel elment nogyogyaszhoz es kezeltette. Miutan elmult neki , ujra elkezdtunk elni nemi eletet , viszont nekem masnapra a fitymafekem elkezdett csipni,szurni,fajni, ha lehuztam a bort. Teljesen nem is tudtam lehuzni mert annyira fajt. Ekkor pihentettem , nem csinaltunk semmit . Ra 1 hetre elmult es ugyereztem mar minden oke vele, viszont mikor betettem neki , rogton elojott megint a fajdalom es kb. 5p utan kikellett vennem mert megduzzadt a penisz vege is. Milyen okbol/okokbol alakult ki ez ? Lehet hogy ujabb fertozese van? Es oda-vissza fertozzuk egymast? Koszonom a valaszokat.

2015. nov. 27. 08:54
 1/1 anonim ***** válasza:
Menj el urológushoz, lehet téged is kezelni kell.
2015. nov. 27. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!