Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Prosztatagyulladásom van....

Prosztatagyulladásom van. Voltam orvosnál is, van remény?

Figyelt kérdés

Volt baktérium kitenyésztés is vizeltbol de az nem mutatott ki semmi bacit. Merevedési zavarom van tompa fájdalmak a herébe illetve a hímvesszőbe. Az orvos antibiotikumot írt fel egy hétre majd vissza kell mennem a hét elején. Amikor voltam nála azt mondta (pici) prosztatagyulladásom van.

Kicsit félek hogy nekem a krónikus prosztatagyulladásom lehet.

Neten utána néztem és azt olvastam hogy az akut (heveny) prosztatagyulladás gyorsan jön herezacskói fájdalmak is lehetnek stb... Nekem is gyorsan jött.


Előfordulhat az,hogy az akutnál is merevedési problémák fordulhatnak elő?


20 éves leszek 2 hónap múlva.



2015. dec. 11. 02:37
 1/3 anonim ***** válasza:
Meg kellene keresni, hogy van-e valami baktérium góc a szervezetben,mert ezt sokan endogén eredetűnek tartják: mandula, gennyes fog és hasonlók. Sokat kell üríteni a prosztatát.
2015. dec. 11. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha nem múlik és sokszor ismétlődik keresd fel Dr.Ladoniczky Zoltán Szolnokon.Nekem 8 évet vett el az életemből jártam orvosról orvosra mire eljutottam hozzá ő tudott végül meggyógyítani.
2015. dec. 11. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
makacs, visszatérő betegség ez. kevés orvos tud tartós precíz munkát végezni ezügyben.
2016. júl. 17. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!