Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Zuhanyzás után, lehet-e...

Zuhanyzás után, lehet-e bárkitől komolyabb fertőzést kapni? Pl Hív fertőzött utáni fürdés, zuhanyzás? Zuhanyrózsán is rengeteg bacilus kerülhet a szervezetünkbe.

Figyelt kérdés
2010. márc. 22. 21:48
 1/6 anonim ***** válasza:

Ad1, a HIV nem bacilus, benne van a nevében, hogy Virus.

Ad2, ha ennyire hipohinder vagy, akkor kérj segítséget, mert ez már nem normális szint.

Jah, és a válasz nem.

2010. márc. 22. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Nem lehet.
2010. márc. 22. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nézd ha megsebesítette magát,szóval vérzett és ott maradt a vércsepp valahol,pl törölközön akkor igen,itt az AIDS-re gondolok.Közös zuhanyzó esetén csak max gonbás fertőzést,lábgomba,ha nem tisztítják rendesen és mindig külön törölköző,sőt ha futó szemölcsöd van és törlőd a kezedet az máshová is átkerülhet,egyik havernak az intim testrésze is olyan lett,mehetett dokihoz.De inkább csak gomba
2010. márc. 23. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

idióta,mit gondoslz valaki kiveri tusolás közben a tusrózsára,magadrafogod utána a tusrózsát h fürödj,és belevándorol a seggedbe?


Tééényleg!

2010. márc. 25. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Az Aids vér által a szervezetedbe kerülhet,ha van friss seb a kezeden és az ővé pont vérzik és a sebedbe keveredik akkor simán.Nem tudom milyen kiverésről beszélt az előttem lévő,szerintem el van tévedve,itt senki nem a homosexualitásról beszél.
2010. márc. 26. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Hát AIDS-t akkor ha a véráramodba jut,inkább gombás fertőzést
2010. márc. 26. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!