Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Urulogiai vizsgálatra kell...

Urulogiai vizsgálatra kell menni ha merevedési probléma van, ha igen miből áll a vitsgálat?

Figyelt kérdés

2015. dec. 13. 10:55
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
1%
Hol vannak a nagy okos tojások hogy nem írják a "kitűnő" válaszokat .Pénteken is kihagytak egy műtéttel kapcsolatos kérdést .
2015. dec. 13. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
66%
1.-es! Nem mindenki olyan törtető, meg mindenhez értő mint te vagy. Hála Istennek mióta egy kicsit letörtük a szarvad, te sem okoskodsz annyit.
2015. dec. 13. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 pntsz ***** válasza:
100%
Szerintem először a háziorvosodhoz menj, ő tudni fogja hová küldjön.
2015. dec. 14. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
44%

Igen, megnézi az urológus ultrahanggal.

Az nem valószínű hogy a prosztatát is kitapintja végbélen keresztül.

De ha elfogadsz egy lánytól tanácsot; próbálkozz péniszgyűrűvel, mert a potencianövelő extrém drága.

2015. dec. 15. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Először háziorvoshoz, aztán szükség szerint urológia és/vagy andrológia, de azért is fontos, hogy először a háziorvoshoz menj, mert akár belgyógyászati, vagy akár pszichés ok is állhat mögötte.
2015. dec. 17. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Urológus az pisiológus, szóval nem fog megvizsgálni. Mivel a nőgyógyásznak az urológus lenne a férfi megfelelője, de mivel sz*rnak az egészre, így a nemi beteg férfiak megszívták, mert nincs hova menniük. Én is voltam, nem vizsgált meg, így kell leélnem az életem, mert nem ajánlott senkit és semmit.
2015. dec. 18. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 bruta válasza:

nem

Andrologia ahova mennedd kell

2015. dec. 18. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

6-os, nem, a nőgyógyásznak férfiban nem az urológus, hanem az andrológus a megfelelője, ő foglalkozik kifejezetten a férfi nemi szervekkel.

Jól írtad, hogy az urológus a "pisiológus", hozzá nők és férfiak is mennek.

De merevedési zavar hátterében sok minden állhat, ezért írtam, hogy először háziorvos, aztán urológus, andrológus, belgyógyász, vagy akit a háziorvos javasol.

2015. dec. 19. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Még egy: nemi betegséggel elmehetsz STD-szűrésre, háziorvosod kérdezd meg, hogy a közelben hol végzik.

Pesten a Mária utcában van kifejezetten STD-ambulancia, de szinte minden kórházban végeznek ilyen szűrést.

2015. dec. 19. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Az első lépés a háziorvos!

Ezer oka lehet a problémádnak.Ne hagy annyiban, mert tönkre teheti az egész életed.És ne légy szégyenlős.Tárd ki a szived az orvosodnak.Neki ez nem poén, mert nem vagy egyedül a problémáddal.Nem fog csámcsogni rajta.

Ez a dolga.

Ha nem bízol a háziorvosodban , menj maszek urológushoz.

Lehet, hogy pár hét alatt meggyógyíthat.

Egy stabil, türelmes partner is aranyat ér ilyenkor, aki eröt önt beléd!dr.

2015. dec. 19. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!