Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Az egyik herém nagyobb mint a...

Az egyik herém nagyobb mint a másik és amelyik kisebb az feljebb van vagy 2-3 cm-erel, a nagyságbeli különbség is szembeötlő valami gáz van?

Figyelt kérdés

na szóval lehet atom hülye kérdés ,de fel kell tennem .. az egyik herém nagyobb mint a másik és amelyik kisebb az feljebb van vagy 2-3 cm-erel :S a nagyság belli különbség is szembeötlő valami gáz van mert régen nem tűnt fel hogy ilyen lett volna


normális válaszokat megköszönöm


f/17


2010. márc. 24. 23:47
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem akarok hülye lenni, de most komolyan a nagyobb a gravitáció jótékony hatása miatt van lentebb nem veszélyes.

a barátomnak sem egyformák a golyszia

sőt nincs olyan pasi akinek nem lenne eltérése a golyóknál

ez olyan mint a nők melle azok sem egyformák :)

2010. márc. 24. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

most az, hogy fent van, lehet egészségesen fent, meg egészségtelenül is.


Lóg a zacskódban és úgy fent, vagy nem lóg és úgy fent? Mert ha nem lóg és úgy fent, akkor jó lenne elmenni egy dokihoz, nehogy a (lehet nem jól mondom) hasüregedbe felszaladjon.

2010. márc. 24. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Egy férfinak se azonos méretű a két heréje. Napokon belűl képes váltakozni a mérete. Ezt rendszerint néhány aktus után vettem észre magamon.

Ha aggaszt, vagy valamilyen abnormális elváltozást vélsz felfedezni rajta akkor menny el urulógushoz. Jó, tudom nem túl kellemes élmény. Één is voltam már többszőr urulógián. Ráadásúl egyszer egy satú bunkó orvost fogtam ki. De ne vedd magadra ha a doki esetleg bunkó. Természetesen nem mind az. Viszont az ember egészsége szerintem fontos. Odalent is...

Meg te is beláthatod, jobb egy vizsgálat csak biztonságból, mint egy probléma kezeltetése.

2010. márc. 25. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
a herék sosem egy magasságban vannak vannak és többnyire nem is egyforma a méretük. nyugi
2010. márc. 25. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!