Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » 17 éves vagyok több mint 2...

NagyTibirka kérdése:

17 éves vagyok több mint 2 éve körul észrevettem 1 barnás foltot a herezacsimon amely azota semmit nem változott. Nem fáj nem viszket nincs daganatom nemhiszem hogy szemölcs lenne se tyukszem. Mi lehet anyajegy?

Figyelt kérdés
Nem az az erős barna hanem halványabb kicsit ha 2 évvel ezelőtt is ilyen volt azt jelenti hogy akár 7-8 éve kialakult.Szerintetek anyajegy vagy egyéb ártalmatlan dolog?Nemhiszem hogy ilyen koran kialakulna nemi betegseg.
2016. jan. 19. 18:47
 1/2 anonim ***** válasza:
Nemi betegséget ennyi idősen is elkaphatsz, ha már élsz nemi életet, de ha ez már több éve ott van, talán tényleg csak egy anyajegy lehet. Ha nyugtalanít, megnézethetnéd egy bőrgyógyásszal!
2016. jan. 19. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Kidudorodik vagy csak simán más a színe?
2016. jan. 20. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!