Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Az ülőéletmód meddőséghez...

Az ülőéletmód meddőséghez vezethet? (többi lent)

Figyelt kérdés
És ha tegyük fel meddő lettem emiatt és tudok róla és elkezdenék sportolni és jóval kevesebbet ülni akkor újra termékeny leszek vagy életem végéig meddő maradok a sok ülés miatt?

2016. jan. 23. 19:17
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem a meddőség a legnagyobb probléma a sok üléstől. Amúgy semmi köze hozzá.
2016. jan. 23. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Ez a meddőség dolog milyen összefüggésben van az ülő életmóddal?

Valaki telebeszélte a fejed hülyeséggel?

2016. jan. 23. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Fókuszban mondta egy szakember...
2016. jan. 24. 06:46
 4/8 A kérdező kommentje:
Itt is írja: [link]
2016. jan. 24. 17:38
 5/8 A kérdező kommentje:
Miért nem akar senki se segíteni? :(
2016. jan. 24. 17:40
 6/8 anonim ***** válasza:
Már segítettünk. Amúgy honnan tudjuk, hogy meddő vagy-e vagy sem? Sehonnan nem tudhatjuk. Ez csak labor vizsgálat útján derülhet ki. Anyagot kell adnod az orvosnak amit majd elküldenek. Ha ennyire félsz akkor menj el és csináltass vizsgálatot. Sok mindent mondanak a TV-be, mindent elhiszel? Csak logikusan gondolkozz.
2016. jan. 24. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Nem azt kell megmondanotok hogy meddő vagyok e természetesen hanem hogy az ülő életmód okozhat e ilyet! Gondolom ha sokat ülök kevesebb lesz a spermám és ezzel így meddő lehetek.
2016. jan. 25. 06:52
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem leszel meddő tőle.
2016. jan. 25. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!