Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Valami nem stimmel velem,...

Valami nem stimmel velem, kérjek segítséget? Nem merek segítséget kérni?

Figyelt kérdés
Szóval a férfiasságomról lenne szó. Mielőtt írná valaki, hogy jaj ne foglalkozzak vele, kérem olvassa el. Szóval 16 éves vagyok, és lankadtan alig látszik, kb 2-3cm. Mint egy kisbabának, állva se nagyobb, állva 5-6cm maximum. Nem vagyok elhízott, 176 cm vagyok, 63 kg. Nagyon nagy kissebségi komplexusom van miatta, későnérő sem vagyok, mert a hangom mutált, szőrös vagyok mindenhol. Viszont olvastam, hogy létezik ilyen betegség, hogy kórosan kis hímvessző. Csak olyan ciki ez a téma... Vagy mennyjek el egyedül? Kérlek ne írjatok, hogy ezzel lehet normális kapcsolatot teremteni, hiszen tudom hogy LEHETETLEN :).Köszi. Ja, és nincs más nemi betegség, se fitymaszűkület se semmi.

2016. márc. 5. 15:01
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
0%
Nyújtogasd naponta, idővel hosszabbodik. Vastagitani is lehet, zsirt fecskendeznek bele.
2016. márc. 5. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Szerintem lehet mikro péniszed van,erről nem tehetsz,egyedül elmehetsz urológushoz,nem kell beutaló,de tb kártyát,személyit és lakcím kártyát vigyél.Menj el egyedül,nézesd meg magad.
2016. márc. 5. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
De akkor a normális kapcsolatnak lőttek, igaz?
2016. márc. 5. 15:55
 4/12 anonim ***** válasza:
Azé ne add fel az életet, van a szexen kivül még ezernyi más szép dolog a világon. Nekem sincs nagy répám, sokat paráztam rajta, így 20 on éves korom elejéig, nem is igazán volt nőm. Nekem is csak 13 centi. De mostmár leszarom, beledugom mindenbe amibe csak lehet :D Menj dokihoz hátha felir valami, hormon tablettát.
2016. márc. 5. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
0%
Itt más baj is van, írj privátban
2016. márc. 5. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
Apukadnak mekkora? De ha nem szeretned megkerdezni tenyleg menyj el urologushoz. Mekkora az atmeroje?
2016. márc. 6. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Apumnak gatyán keresztül minimum 9cm lankadtan
2016. márc. 6. 11:32
 8/12 anonim ***** válasza:

4-es!


A 13 cm nem olyan kicsi átlagos méret,ne keseregj!



Viszont szegény kérdezőnek ha feláll csak 5-6 cm ez nagyon kicsi,viszont még fiatal,így azonnal menjen el urológushoz vele,mert most még időben van,még segíthetnek neki.

2016. márc. 6. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Köszi a biztatást 4 es voltam :)
2016. márc. 7. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Szívesen,de most komolyan 4-es az átlag méret a statisztika szerint 12-16 cm.
2016. márc. 7. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!