Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Here viszerem van?

Here viszerem van?

Figyelt kérdés
14 éves fiú vagyok,(lassan 15) és ülve normális az ér a bal herém felett,de ha felállok akkor megduzzad.Fájdalmaim nincsenek,de mivel sokat nőttem és vékony is vagyok,nemtudom mi ez.Gondoltam már arra is hogyha felállok akkor jobban folyik a ver az ereimbe.

2016. máj. 10. 06:55
 1/2 anonim ***** válasza:
Ezek a vénák valakinek nagyobb, valakinek nem. Valakinek így van valakinek nem. Valamilyen pozícióba nagyobbnak érzed valamikor nem. Viszért nem fogsz meg állapítani magadnak csak így. Csak, ha már olyan stádiumba van, hogy látszik a herezacskón keresztül is, de akkor a heréd és lejjebb fog kerülni és fájdalmat is fog okozni. Az orvos meg tudja mondani, ultrahanggal. Szerintem nincs semmi bajod, nekem is ilyen amit leírtál, de ha nyugtalan vagy menj el orvoshoz.
2016. máj. 10. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ.Egyátalán nem fáj
2016. máj. 10. 15:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!