Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » 15 évesen baj vagy gáz ha...

15 évesen baj vagy gáz ha messzire hugyozok, pisilek?

Figyelt kérdés
Haverjaim mindig evvel viccelődnek hogy én biztos valami mutáns vagyok vagy valami, mert ha túrázunk vagy ilyesmi és megállunk pisilni akkor látták hogy milyen messze megy, de nem nyomom meg semmi hogy messzire menjen csak simán. Mert nekik a felét se éri el a távolság amit ők pisilnek. Osztály kiránduláson is volt hogy meglátunk mert kellet pisilnem a busszal és akkor gyorsan leszálltam elintéztem és hallom, hogy mondja a buszos is meg a többiek, hogy nézd már ez a gyerek milyen messzire hugyozik. Légyszi komoly válaszokat.

2016. máj. 22. 00:05
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
77%

:)

Miért lenne baj / gáz? :)

2016. máj. 22. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
77%
Az csak jó lehet, mert nincsen baj a húgyutakkal és a prosztatáddal.
2016. máj. 22. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
60%
Csak akkor jó ha messzire hugyozol, és nem pisilsz. Ugyanis a fiúk hugyoznak, és nem pisilnek. 70 évesen is ez legyen a problémád!😉
2016. máj. 22. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
55%
Lehet, hogy csak más szögben tartod a péniszed és ezért megy messzebb. Talán a többiek a föld felé tartják, te viszont kicsit fentebb. Ez is lehet egy ok, az viszont biztos, hogy semmi baj nincs.
2016. máj. 22. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Hát ha a föld felé tartom, akkor nagyon kicsapja a földet és néha a cipőmre is megy belőle, a maradékból. De ezért szeretem távolabb tartani, volt már úgy hogy meg álltunk egy ároknál hugyozni (nagy árok volt) és az árok másik részén volt egy helles doboz, és az egyik haverom mondta hülyeségből hogy na ki tudja eltalálni azt a dobozt, ami kb 5-6 méterre volt tőlünk és simán eltaláltam még túl is ment egy kicsit rajta. A többiek csak néztek. Valaki csak az árok közepéig tudott behugyozni, más pedig az árok másik oldaláig, de volt aki még az árok közepéig sem tudott belőni, neki baja lehet?
2016. máj. 22. 11:09
 6/14 anonim ***** válasza:
55%
Miért lenne? Nem vagyunk egyformák, nem is hugyozunk egyformán. A péniszünk is különbözik, a fitymánk,... és a képességeink is. Az ha valaki nem hugyoz át az árkon, még nem jelent semmit, bár ezt is mi innen hogy állapítsuk meg?
2016. máj. 22. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
64%

Két dologtól mehet messzebbre:


1. Ugyanakkora a járat, de nagyobb a nyomás

2. Ugyanakkora a nyomás, de szűkebb a járat, vagy csak egy helyen elszűkül


Slaggal is így kell messzebbre locsolni. Másodikra gyanakszom, de amíg egészségügyi problémád nincs vele, addig nem téma, egyszerűen nem vagyunk egyformák...


(A pisil meg a hugyozik nem abban különbözik, hogy a művelője fiú-e vagy lány. Az előbbi egy Európában használatos szó, a másikat meg keletről hoztuk.)

2016. máj. 22. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
55%

nem gondolom, hogy baj

16/f

2016. máj. 22. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
77%

3 dolognak kell ehhez összejönni.Fiatal korban ezek nem is rendkívüli dolgok .

Erős húgy hólyag izomzat.Nem is kell nyomni,mert ezt alapból megtörténik .

Normális prosztata működés,mert hogy itt van az elzáró-nyitó szelep,és ne legyen prosztata nagyobbodás ,mert ez összenyomhatja a húgycsövet.

Harmadjára meg fel kell húzni a bőrt,hogy a húgy cső nyilása szabad legyen .

Ha társaid nem húzzák fel a bőrt ,valóban csak a felét tudják teljesíteni .

2016. máj. 22. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
42%
Lehet hogy többet is iszol az átlagnál. Én lány vagyok ugyan, de nálunk annál erősebb a sugár, minél többet iszunk (nyilván enberfüggő is.
2016. máj. 22. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!