Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Ügyeletre mehetek hétvégén...

Ügyeletre mehetek hétvégén húgyúti fertőzés/STD kapcsán?

Figyelt kérdés

A hét elején kezdtem enyhe viszketést érezni a péniszem fején belül, ami kisugárzott egészen a tövéig. Nem tulajdonitottam neki komolyabb jelentőséget, mert egyik nap volt, másik nap eltünt. Ma napközben kezdett romlani a helyzet, szemmel láthatóan kezd pirosodni, és váladékozik is enyhén. Vizeléskor enyhe fájdalmat érzek, gyanitom holnapra ebből égető lesz. A kérdésem, hogy ezzel a problémával Vasárnap tudnak-e foglalkozni ügyeleten, vagy ki kell várjam a hétfői háziorvosi rendelést?


Köszönöm!


2016. máj. 29. 00:16
 1/6 A kérdező kommentje:
Ami kimaradt: Szexuálisan aktiv vagyok, nem mindig védekezünk a barátnőmmel. Ő tünetmentes, de természetesen ki lesz vizsgálva, viszont nekem "égető" szükségem volna rá, lehetőleg holnap.
2016. máj. 29. 00:19
 2/6 anonim ***** válasza:
69%
Mindenképpen menj ügyeletre és védekezzetek gumival, lányoknál ez nagyon csúnya-fájdalmas fertőzést okozhat,feltétlen igyál sok vizet.. gyógyulást! (N)
2016. máj. 29. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
59%
Sok mindent nem fognak kezdeni veled, mert ez nem az ő hatáskörük, inkább várd meg a hétfőt és végszükségben menj el ügyeletre. Amúgy nem értem mit keresnek Nők a Férfiak topikban én sem kommentelek a nőkhöz...
2016. máj. 29. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
49%
Ez nem ügyeleti ellátást igénykő probléma. Nyilván, ha bemész, kötelesek ellátni, de hogy baromi rondán fognak rád nézni - jogosan-, az biztos.
2016. máj. 29. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
3: Engem spec. nem zavar ha nők is kommentelnek itt, hiszen attól még lehet hasznos a válasz. (F)
2016. máj. 29. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ez egyátalán nem igényel sűrgősségi ellátást .Nem függ az életed tőle .

Nem kell a háziorvoshoz menni.Bőrgyógyászat,aztán majd az urológián kötsz ki.

2016. máj. 29. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!